SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
AO11
Czesc czesc, jestem w trzecim miesiacu redukcji, zaczalem od 93 kg, obecnie 87, 3 miesiace redukcji, fajnie waga spada, po wygladzie tez widac ze idzie dobrze, tylko ujemny bilans (3000kcal) praca stojaca, jedyne co dodaje to wysiadanie o 1 przystanek wczesniej z pracy, chodzenie z buta na uczelnie, wybieranie sie do biedronki ktora NIE jest najblizej, zadnych aerobow czy interwałów.. Tyle ze jak patrze na obwody w pasie to trzyma sie ten sam obwód ;/ Trzymac sie dalej obecnego planu czy moze to juz czas na dodatkowa aktywnosc typu kompleksy sztangowe/interwały/aeroby ?
Obecna dietą sie najadam spokojnie (200b, 400w, 70tł) i ucinka kcal jak najbardziej tez wchodzi w gre tyle ze kg spadaja wiec chyba nie ma sensu. Co o tym myslicie ?

Zmieniony przez - AO11 w dniu 2015-04-08 20:11:54


wygląda nieźle tylko proponuje zebys poszedl na silownie ;] to najlepszy trening, rozpisz przydkladowe menu jak pas nie leci a waga leci to nie jest ciekawie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
trening silowy 4x w tyg mam.. optycznie jakby coraz lepiej wyglada brzuch ale "boczki" trzymaja sie twardo ;/ przykladowe menu:
1. omlet z 5 jaj z owsianymi i pomarancz
2. piers z kurczaka z ryzem
3. piers z kurczaka z makaronem
4.platki owsiane z bananem i bialeczko ( po tre )
5. pieczywo pano + piers czy twaróg.
do tego warzywa...

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
po tren wypadało by walnac jakis pelnowartosciowy posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Pytanko co do posilku po treningowe. Trening zaczynam o 17 ( wczesniej nie moge ze wzgledu na prace ), wracam i jem o 19. Dotychczas wygladalo to tak ze miałem:
platki owsiane 100g , rodzynki 50g, banan 140g, odzywka bialkowa 50g ( 815kcal, 54bialka, 128 wegla, 9,4 tłuszczu )
Po godzinie, czy po poltorej godziny jadłem pieczywo pano, orzeszki ziemne, pierś z kurczaka i 22 00 juz starałem sie spac zeby przespac 7-8h i wstac rano do pracy.
Pytanie czy nie za duzo fruktozy? Mysle zeby wyrzucic rodzynki a dac poprostu w ostatnim posilku zamiast pano paczke ryzu ( tu wcisnac wegle w ramach uciecia rodzynek )
Czy moze przed snem nie warto i rozlozyc ostatni posilek na 3 posilki przed treningiem ? Licze na odpowiedz Koniu i Faftaq.
Pozdrawiam.

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Czy cos takiego:





moze zastapic nam interwal biegowy? Nie wiem dlaczego ale po bieganiu, szczegolnie szybkim, napierdzielaja mnie piszczele, ze wytrzymac nie moge :( Chyba bieganie nie jest dla mnie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Ja bear complexy robiłem w ramach hiit na bieżni powiem ci ze mega trening po dobrym pre w. Mega trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
witam, jestem na redukcji od 22 stycznia :D waga prawie -10 kg z 85 kg na 75 kg wzrost 176cm. od Soboty (11,04) wszedłem na ckd wcześniej zbilansowana, potem lc i teraz ckd. Sprawdzałem w moczu ilość ketonów wyszło między średnim a wysokim stężeniem ok 6mmo/l. Samopoczucie super trening lepszy niż na LC ( zmieniłem trening pod ten typ diety). Do sedna w piątek chce zrobić ładowanie pierwsze z tym że schodze z nocki i mam dzień wolny od pracy i sie zastanawiam jak to ogarnąć lądować che tylko w piątek bo mam dzien wolny. myśle żeby zrobić tak po przyjściu z pracy koło 6:00 jeść posiłek białkowy i owoc i spać po koło 4-5 h wstać i iśc na trening wtedy zarzucić johe + Black Bombsa i po treningu zacząc sie ładowac trening będzie trwał koło 2 h. ładownaie zaczac od węgli prostych aż do złożonych ogólnie koło 500g czy inaczej to rozłożyć gdzie wcisnąć johe czy zrezygnować w tym dniu z niej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
detox88
Czy cos takiego:





moze zastapic nam interwal biegowy? Nie wiem dlaczego ale po bieganiu, szczegolnie szybkim, napierdzielaja mnie piszczele, ze wytrzymac nie moge :( Chyba bieganie nie jest dla mnie ;/


ból piszczeli to problem większości początkujących biegaczy, w google znajdziesz "sposoby" jak temu zapobiec .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Dzieki Koniu. Troche poczytalem... pisza zeby wyleczyc "kontuzje" i zaczac na nowo jak bol minie... Pokombinuje jeszcze z butami... mam niby do biegania ale moze akurat mi nie sluza. Musze znalezc jakis ogarniety sklep.

A co sadzisz o w/w treningu? Poki bol nie minie moge go robic w DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2999
Witam. Chciałbym się pozbyć zalegającego tłuszczu na brzuchu. Trenuje 3x w tygodniu, 1x basen. Odżywianie ok. Mięsnie lekko widoczne po napieciu brzucha. Co polecacie robic ? Bieganie na biezni ? Tylko kiedy, po treningu silowym czy moze w wolny dzien ? Jaka intensywnosc ? W wielu poradnikach piszą o negatywnym wpływie aerobów na budowanie czystej masy mięśniowej. Jak w takim razie pozbyć się fatu z brzucha ? Prosze o porady.

Zmieniony przez - Starpis w dniu 2015-04-15 20:08:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium