SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
dowolne jedzenie kcal? na low carbie? kto takich bzdur Ci naopowiadał? jasne, mozesz byc na Low Carb High Fat a utyć

co do rozkładu makro to też było rozpisane..
białko 2-2.5g na kgmc
węgle najczęściej do 150g na dzien
tłuszcze reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierzyłem w to od początku, lecz się zdziwiłem bo na kilku stronach tak jest napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem sobie dietę na potreningu.pl i mam pytanie: przez 10 dni 7 razy powtarza się ten sam posiłek, czy to jest normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
masz specjalny dział od takich pytań - BOK po treningu czy coś takiego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
kareta
Kupiłem sobie dietę na potreningu.pl i mam pytanie: przez 10 dni 7 razy powtarza się ten sam posiłek, czy to jest normalne?


Tak, normalne też tak miałęm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 242
Przez ostatni tydzień zbijałem wagę (3 kg) i ograniczyłem węgle. Jadłem przed treningiem pól woreczku ryżu + kurczak z warzywami i to samo po treningu.

Przed każdym treningiem brałem też 10g BCAA.

Czy możliwe, że spaliłem mięśnie?

Wydaje mi się, że mam straszne spadki po tym tygodniu.

Jak nie to z czego mogło pójść te 3kg w przypadku gdy nie mam prawie wcale tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
Niewiedziałem gdzie napisać więc napiszę tutaj, otóż Panowie skończyłem redukcję i przechodzę obecnię na masę zwiększając systematycznie kaloryczność diety. i tak, redukcję skończyłem na 2400 w Dn i 2200 w DNT teraz po juz trzech tygodniach jestem na 2900 w DT i 2600 w DNT i waga spada dalej od tamtego czasu spadł kilogram troche zaczynam sie bać że może na coś chory jestem, bo to chyba nie jest normalne? Dodam iż nawet zrezygnowałem z areobów oraz interwałów. Jeśli chodzi o pomiary to pas -0.5 cm a udo + 0.5. Ale ta spadająca waga mnie wkurza bo chyba powinno iść w drugą stronę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
86 kg, 184 cm wzrostu 3x fbw 3x interwały 2500 kcal 200 b 225 ww 90 t, wszystko schodzi ładnie, tylko niestety naciągnąłem sobie plecy (dolny odcinek trochę poniżej pępka, konsultowane z fizjoterapeutą) i muszę dać im trochę odpoczynku, przysiady, martwy, wiosło zupełnie odpadają. Pewnie jakiś lekki trening klatki, tricepsa, bicka dam radę zrobić. Planuję zrobić tydzień off od ćwiczeń, interwałów (lekkie treningi klatki zostawię), jednak nie chciałbym zrezygnować z diety. Jak powinienem się zachować? uciąć z diety? jeżeli tak to ile? jakiś rower chociaż? lekkie aeroby?



PODBIJAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nic nie ucinaj. Organizm odpocznie od deficytu kcal. Najlepiej jakbyś trafił na swoje zero kaloryczne albo nawet lekki plus.

Bilon2011

Jak dalej palisz fat pomimo zwiększania kcal to nic tylko się cieszyć :) Spokojnie z czasem waga będzie szła w góre.

Zmieniony przez - marsid w dniu 2014-10-20 09:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
czym mogę podbić tłuszcze w diecie? normalne masło wchodzi w gre? bo już mam dość picia tej oliwy :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium