SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK. krotkie pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
witam szukalem i przegladalem watki na temat odblokow ale nie znalazlem czegos takiego z czym ja mam problem... a wiec:

zalozmy przez 2 miesiace przyjmuje cypionat a bezposrednio jak skoncze druga fiolke cypionatu chce od razu zaczac walic propa...

odblok robic po cypionacie i potem jeszcze raz po propie czy poczekac az skoncze cykl 4 miesieczny i zaczac dopiero po tym odblok... pisza ze po kazdym tesciu odblok ale skoro clomid ma mi wyrownac poziom testosteronu to prop bedzie go zbijal w gore i jedno z drugim chyba nie idzie w parze... jak myslicie jak najlepiej robic... i nie pytajcie dlaczego cyponat przed a prop pozniej bo to przykladowo podalem....
z gory dzieki...

Agorivin Depot

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
odblok 4 tygonie po ostatnim strzale clom hcg nolva i jest ok ale zawsze 4 tyg bo poziom testy musi spasc by zadzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie wiem co ty za tematy czytales ze zadajesz takie pytanie.Odblok robisz jak konczysz cykl a nie w trakcie.Czyli wedlug twojej rozpiski najpierw bijesz cypio potem bijesz propa i po propie zaczynasz PCT,natomiast podczas takiego cyklu przyjmujesz hcg co 6-8 tygodni co by w gaciach fistaszków nie nosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
czyli jesli koncze jeden ester testosteronu przechodze sobie od razu na drgui bez zadnego odbloku??? i pct dopiero robic po zakonczeniu cyklu... ok a co do hcg to w takim cyklu konieczne jest to brac??? mysle ze clomid by wystarczyl....

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ale tu nie chodzi o hcg na odblok, tylko o bite w trakcie cyklu, żeby jajka pracowały (bo z tego co piszesz to planujesz długą bombę). W trakcie cyklu hcg jak hunter, lub np przez cały cykl 500 iu raz w tygodniu. I tak przechodzisz płynnie z cypio na propa i dopiero po tym propie odblok (hcg, clom/nolva). Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-01-14 21:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
racje to macie na pewno z tymi odblokami ale koledzy robili juz po jakies 5 cykli i sam clomid stosowali i na nic nie narzekaja... w sumie to sie jeszcze nie spotkalem zeby ktos akurat byl na cyklu z hcg.. gadac gadali ale aplikowac to nie slyszalem...
zreszta mysle ze testosteron wspomaga prace testosteronu w jadrach bo przeciez jaja na cyklu musza go wiecej wyprodukowac niz normalnie to hcg w sumie sluzy do powiekszania jader bo slyszalem ze ostro puchna po hcg ale po skonczeniu hcg wracaja do normalnej postaci...

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
zreszta mysle ze testosteron wspomaga prace testosteronu w jadrach bo przeciez jaja na cyklu musza go wiecej wyprodukowac niz normalnie to hcg w sumie sluzy do powiekszania jader bo slyszalem ze ostro puchna po hcg ale po skonczeniu hcg wracaja do normalnej postaci...

Ci twoi koledzy tobie takich bzdur nagadali? Przeciez ty nie wiesz co i jak chłopie Odpusc szpryce bo sobie krzywde robisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
o mnie sie nie martw.... jako odblok uzywalem clomidu i tamoxifenu... pare cykli zrobilem i nie narzekam.... a koledzy mi nie gadali po prostu raczej tego nie stosuja.... o hcg nie za bardzo wiem co i jak i dlatefgo sie was dopytuje bo nie zamierzalem go brac nie wiedzac co i jak.. ale skoro masz na ten temat troche do powiedzenia to powiedz mi co i jak.... a nie mnie obrazasz to co ze mna to chyba moja prywatna sprawa.... rozumiesz.... pytalem sie co do mojego cyklu dowiedzialem sie.... teraz pytam sie o hcg.... wiec mozesz mi pomoc

Zmieniony przez - Razak47 w dniu 2012-01-15 12:49:37

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
A gdzie ja cie niby obraziłem?Poprostu jak czytam takie bzdury co ty wypisujesz i na dodatek piszesz ze jestes po kilku cyklach to sie rece załamuja.Brak podstawowej wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
no podstawowe rzeczy sa... clomid i nolvadex:) dobra do rzeczy szepnij slowko o hcg... nagrodze sogiem:)

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
i tak sog polecial:D

Agorivin Depot

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toksycznosc 10mg SD vs Metka

Następny temat

Rezultaty po cyklu

WHEY premium