SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODŻYWKI W WIEKU 15 LAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 72 dni Przeczytanych tematów 3
Witam chciałem zapytać o wasze zdanie. Mam 15 lat waże 57 kg i mam 172 Chodze na MMA 3 razy w tygodniu, co sądzicie o braniu jednej małej porcji białka dziennie lub tylko po/przed treningami 3 razy w tyg ? ? ? Wiem że brakuje mi białka a jem ile moge, diete tez mam odpowiednia co do moich mozliwosci. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9667 Napisanych postów 114517 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370406
Raczej Ci w niczym nie pomoze akurat w sportach walki tego białka nie ejst potrzebne tyle ile w sportach sylwetkowych, chcesz mozesz kupić i zobaczysz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 837 Napisanych postów 926 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16466
Białko (suplement) jest po to żeby uzupełnić braki w diecie. Nie otrzymasz od niego boskiej mocy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mieć twardy łeb?