SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oświetlenie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Mam zamiar kupić oświetlenie do mojego roweru i na ich stronie znalazłem interesująca mnie ofertę. Jednakże nie wiem jak jest z realizacją zakupu u nich w sklepie i w ogóle z jakością oferowanych przez nich produktów. N pierwszy rzut oka widać bogatą ofertę i to o stosunkowo niskich cenach. Jednakże nigdy jeszcze nie dokonywałem zakupu przez internet. Proszę o opinię jakąś opinię na temat tego sklepu. Może ktoś juz u nich kupował ?

Zastanawiam się nad takim przednim oświetleniem: http://sklepelektro.pl/lampa-przednia-aluminiowa-mlf1w-p-2218.html?cPath=35_31
Co do tylnego chętnie wysłucham waszych rad
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Sklep wygląda raczej na profesjonalny, jeśli się obawiasz to 100% pewności masz robiąc zakupy na rowerowy.com (ja u nich robiłem i jest ok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19125
TOXYN to , że tam kupiłeś daje 100% pewności?

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Nie ale to, że jest to również normalny sklep (z mojego miasta) dodatkowo daje pewność przy zakupie. Nie prowadzą tylko sprzedaży przez internet. Od jakiś 3-4 lat mają otwarty również normalny sklep w Jeleniej Górze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozowanie do napinacza

Następny temat

KTM Special model Ultra Pro

Wiecej