SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OŚWIĘCIM-Ustawka w Fitness Club 24

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
nom szkoda, ale jak cos sie zmieni to wpadaj


EDIT EDIT - urodzinowy tort Mojej Córki prawdopodobnie przesuniemy na niedzielę więc w sobotę mógłbym się pojawić. Nie wiem jeszcze czy auto Mojej nie będzie potrzebne dlatego do Wrocławian, Opolan musiałbym się odezwać czy by mnie z autostrady nie zawineli po drodze - do paliwka się dorzucę rzecz jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiec jak cos to drzwi otwarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
wiec jak cos to drzwi otwarte


Potwierdzam tak jak pisałem na fb - jestem z Ziomkiem na tą chwilę na 99%.

P.S. Może by sam trening zacząć troszkę wcześniej - tak 14-15? Więcej czasu potem na bajerę, szamkę itd. Większość obecnych mega daleko nie będzie miała więc na luzie zdąży, chyba że tak na siłce masz pochytane? Temat z tą porą do przedyskutowania przez resztę, taka luźna propozycja z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
ja na 95% też jestem, juz ogarnalem sobie nocleg na 3 dni, przyjade z Renią i małym to przy okazji moze cos w okolicy zobaczymy, co do treningu moze tez cos delikatnie machne a przy okazji nagram Was - koksy i będzie z tego fajny materiał cos czuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mega! Już się nie mogę doczekać!
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
ja też , ale spotkania i klimatu
bo na treningu tylko bede wkruwiony, ze kazdy ciśnie, w mega formie, a ja naleśnik na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan
a przy okazji nagram Was - koksy i będzie z tego fajny materiał cos czuje :)


kierwa....to muszę chyba na solarkę parę razy skoczyć aby ładnie wypaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
fajna ekipa sie zapowiada


opalinho
Banan
a przy okazji nagram Was - koksy i będzie z tego fajny materiał cos czuje :)


kierwa....to muszę chyba na solarkę parę razy skoczyć aby ładnie wypaść


bardziej biały niz ja to napenwo nie bedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Mi już opalenizna schodzi, też trzeba się przyszykować, bo zniknę przy Was
Już się doczekać nie mogę- dużo ostatnio tego podniecenia treningowego wokół

Ciekawe co komu wypadnie do treningu
U mnie będą to pewnie nogi lub barki i/lub łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Panowie powoli sie deklarowac to jeszcze bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa w stylu Brancha-Bytom_Miechowice

Następny temat

VII Międzynarodowa Ustawka Treningowa SFD - Jelenia Góra ,Fitness World

WHEY premium