SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutrend 100% Whey Protein - warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2004
Witam. Co sądzicie o Tym białku ? czy warto je zakupić jako uzupełnienie diety ? i jak cenowo ? bo wypatrzyłem na allegro 2,25kg + 1kg gratis za 168zł.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 64 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1132
masarnie
Akurat optimum kupuję od lat. Zazwyczaj z sfd i sprawdziłem 2013 rok, to 220 zł kosztował. Biotech ISO whey ten zwykły, a nie Black tak jak napisałeś 200-230 złotych w większości sklepach. Być może jeszcze stara partia. Jednak coraz głośniej,o tym, że producenci chcą zarobić na tej całej sytuacji, bo surowiec nie podrożał znacząco tak jak w przypadku kreatyny. Żeby nie było off, na allegro coraz mniej smaków nutrend z promocji. Być może oznaka tego, że zbliża się koniec Promki.



Zmieniony przez - masarnie w dniu 2022-02-01 21:42:56


Kreatyna od producenta surowca chodzi teraz po 40 zł za 1 kg.
Generalnie to sprzedawcy detaliczni teraz wykorzystują sytuację inflacyjną, zawyżają cenę produktów i sprzedają bajki o rosnącej cenie surowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Firma Nutrend jest jak najbardziej sprawdzoną marką, od wielu lat na rynku polskim, jak i czeskim, słowackim. Pod kątem renomy nie ma do czego się przyczepić. Odżywka białkowa, którą wkleiłeś jest koncentratem białka serwatkowego, więc również jest to produkt dobrej jakości. Jeżeli możesz zakupić 3.25 kilograma odżywki białkowej w tak niskiej cenie, to nie ma co się zastanawiać. Ostatnimi czasy surowiec poszedł bardzo mocno w górę i nie sądziłem, że jeszcze można zakupić w tak niskiej. Być może jest to produkt z krótką datą?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jako firma nutrend ma spoko produkty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Sporo moich znajomych korzysta z tej firmy, bo jeden z sklepów z suplami w białym tym handluje i często wrzucają jakieś promki przy świętach itp... Sam mialem okazje testować pare smakow ich Wpc i wpi i pozytywne zaskoczenie. Tj wyżej, wszystko idzie kosmiczne w gore, jak masz okazje wyrwać po fajnej promo to śmialo bierz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2004
Jaki smak polecasz? bo wziąłem czekoladowy. Wcześniej miałem na próbkę z ActivLaba czekoladę i strasznie słodka :D może tylko dla mnie bo nie używam wgl cukru ani słodzików.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wiesz smak białka jest jednak rzeczą subiektywną. To, że komuś smakuje, dany smak z tej firmy nie znaczy, że Tobie tez podpasuje
Kupowanie ponad 3 kg białka w ciemno to jednak ryzyko, ale z drugiej strony na pewno nawet jeśli nie będzie Ci smakować nie będzie aż tak źle żebyś nie mógł go wypić po prostu bez przyjemności

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Zawsze polecam waniliowy, bo najlepiej sie komponuje ze wszystkim wg mnie, jak sie znudzi to dodasz kakao i masz cos na wzor czekoladowego, dodasz jakiegoś owoca i znowu masz „nowość”.
Takze fajna opcja jak nudzi Ci sie smak jest zakup kropelek Funky flavours, wtedy masz dopiero miejsce do popisu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2004
ja tam lubię dziwne smaki :D dlatego codziennie musi być soczek z kiszonego buraka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2004
zobaczymy jak przyjdzie bo pucha jest czekoladowa a ta gratisówka to losowa . ja tam francuzki piesek nie jestem wypije wszystko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
ogolnie firma nutrend na rynku suplementacji trzyma sie kupe lat.
swoja popularnosc zdobyla przede wszystkim takim produktem jak flexit drink na stawy.
sweg czasu kazdy mocno polecal ten suplement jezlei byly jakies klopoty z bolem stawowym i co wazne wszyscy sobie mocno go chwalili.
Firma rowniez nie miala zadnych znaczacych wpadek.
Co do bialek probowalem dawno temu i byly calkiem ok, jezeli nie zatrzymali sie 100 lat za murzynami, jak Olimp, to mysle, ze w kwestii smaku rowniez nastapila jakas poprawa
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC Łowickie - jaka jakość?

Następny temat

Suplementacja dla 16 latka

WHEY premium