SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutrabolics - NOZ IV

temat działu:

Nutrabolics

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45500

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o pobudzenie to nie licz na to bynajmniej ja biorę 33gramy 90m po jedzeniu i musze kawe dopić żeby czuć się wyeabny ; d

lepiej w white flooda zainwestuj nie brałem go jeszcze ale chyba zebrał lepsze opinie..

a jak juz chcesz to to smak orange smakuje jak orenzada prawie wiec nie ma co kabinowac

a ps. jedna miarka to 21g czyli biore troche ponad 1,5 a waże 70kilo więc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
no ja waze wiecej

w sumie po nim oczekuje mega pompy nie pobudzacza

pobudzacze to na redukcji sasasa

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
pompa przednia pobudzenie średnio na motyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ktos moze podeslac probke?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 miarke bym mógł. jak masz do zaoferowania coś wzamian ciekawego ide pakowac w uda ; ) odezwij sie tu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
porcja biaka nitro-techa truskawka-banan, mono mega capsy olimpu

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-07-10 13:04:22

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jednak nie będę się fatygował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
no cóż, straszna moc dzisiaj na ciężkim kacu walnąłem próbkę kontrolną blueberry (smak straszny)ale zczesało strasznie!! całe mieszkanie wysprzątałem!!!!! z czystym sercem mogę polecić :)

...rośnijcie, a będzie Wam dane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Dziś poszła druga miarka i na razie lipka...
WF którego jadłem chyba z rok bez przerwy był wypas, aczkolwiek ostatnio już nie działał tak jak powinien, aczkolwiek mogłem zwiększyć dawkę bo cały czas jechałem na jednej miarce.
Noz jem z Extendavolem i na razie jest słabo, no ale to dopiero 2 lajtowy trening po 3 tygodniowej przerwie, więc na razie jest jak jest. Zobaczymy co będzie się działo na kolejnych treningach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nutrabolics - Growth Factor

Następny temat

Nutrabolics - AE2

WHEY premium