SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurtujące ptanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Siemka . ;d
1. Czy czas posiłków ma znaczenie ? Chodzi mi o to czy ważne jest jedzenie posiłków co 3 h o regularnych porach , przedstawię przykładowy schemat :
7-10-13-16-19-22 +/-
wiadomo 20 minut w tą czy w tą można czasem zmienić ,ale chodzi mi o to czy jest to ważne np jadłbym tak przez 6 dni w tygodniu ;, czy po prostu trzeba jeść regularnie co 3 h , przedstawię schemat
6-9-12-15-28-12 - poniedziałek
8-11-14-17-20-23 - wtorek
10-13-16-19-22 - środa
6-9-12-15-28-12 - czwartek
Reasumując :
Czy ważne jest jedzenie co 3h o tych samych porach dnia mniej więcej przez cały tydzień , czy po po prostu tak jak przedstawiłem w drugim schemacie w każdym dniu mogę jeść o innych porach dnia ,ale trzymając te 3 godzinne odstępy .
Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5054
Jaki jest cel diety? I generalnie to jeśli wstajesz o 6 rano, to nie potrzebujesz jeść o 24, chyba że chodzisz spać koło 3 w nocy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie musisz wcale jeść co 3 godziny, ale warto, żeby posiłki były w miarę o tych samych porach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na cały tydzień do oceny

Następny temat

Czym zastąpić?

WHEY premium