SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy w tym wszystkim..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Cześć, tak jak w temacie jestem nowy w tym wszystkim. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale piszę ten post tutaj (jeśli możecie to go przenieście w odpowiedni dział, przepraszam za kłopot).

Pewnie pare osób mnie będzie hejtowało ale jakoś przeżyje.. Wracajac do tematu, od dnia dzisiejszego chce zmienić swoje życye, chcę przytyć. Mam 168cm i waże 47kg w wieku 16lat, to bardzo mało, zreszta jak sami wiecie.

Pisze ten post, ponieważ chce prosić Was o pomoc. Sam nie wiem od czego zaczac to przytycie. Wy też kiedyś zaczynaliście to wiecie co i jak. Nie wiem, mam zaczac od jakies diety(jak ja ulozyc?), jak cwiczyc? Narazie chce zaczac od cwiczen domowych az troche przytyje. Proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
zajrzyj do działów o jedzeniu, podpatrz osoby, które miały niedowagę i co jedzą, ułóż dietę, podaj do sprawdzenia, ćwicz i do przodu ! ;)

wszystko w Twoich rękach!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
Białko - jaja , drób, wołowina , ryby

Weglowodany - ryże, makarony durum, kasze, płatki owsiane, ziemniaki, ew pieczywo razowe (ciemny kolor i posypka nasion nie oznacza zdrowego pieczywa), owoce

Tłuszcze - jaja, ryby(tłuste) różne orzechy, pestki dyni, słonecznik, olej lniany, kokosowy(wiórki) rzepakowy, oliwa z oliwek , masło klarowane

Warzyw nie żałuj , tak na szybko rozpisane , ustal zapotrzebowanie kcal i stopniowo dodawaj

Treningi zacznij na siłowni, nie ma sie co wstydzić , to pozwoli Ci w pełni rozwijąć całe ciało a w domu zapewne nie bedzie takich warunkow




Zmieniony przez - Artur1987 w dniu 2014-04-19 15:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ułóż sobie dietę. Mam bardzo dobrego ziomeczka który na siłke poszedł z też bardzo dużą niedowagą i teraz po paru latach nie do poznania. Też się wstydził. Jego sposób na zrobienie masy był prosty dieta zbilansowana a jak przestał rosnąć to jeszcze jadł fastfoody do diety żeby kcal podnieść i pomogło :>.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta EKTOMORFIK 179 cm / 75 kg

Następny temat

waga ~72 kg dieta na mase i redukcje jednoczesnie? pomoc

WHEY premium