SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sklep w Gdansku

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343


Nowy sklep we Wrzeszczu. Maja duzo supli. Jest tam kumaty sprzedawca. Super design - to trzeba szczerze przyznac.

That's The bottom Line... Cause Stone Cold Said So

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
N owszystko fajne tylko wrzeszcz nie ma 2m kwadratowych :)
Przydalyby sie namiary :P

I maja czepczki animala? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 786
Czy to jest koło cukierni Bajadera? Bo ciocia mi mówiła, że coś tam powstało a jeszcze się nie wybrałem - ale jeśli to tak wygląda to się zbieram :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Tak, obok Bajadery. Zdaje sie, że Wojska Polskiego 31. Koleś w sklepie mówił, że mają teraz świąteczne rabaty na wypasie. Dodatkowo jak kupisz zestaw supli to dorzucają rozpiskę treningową. Warto tam zajrzeć bo mają nie tylko Amerykańskie suplementy ale również Polskie. Generalnie jest to sklep na każdą kieszeń ;)

That's The bottom Line... Cause Stone Cold Said So

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 786
Zajrzałem tam przed chwilką (mam blisko ;)) i zdecydowanie polecam - bardzo rozgarnięta i miła obsługa, można pogadac i zapytac o radę. Produkty - oprócz Treca nie słyszałem zbyt wiele o tych firmach, ale zaraz to nadrobię ;) Ceny całkiem przystępne, poza tym sporo asortymentu nie związanego z suplementacją - chyba najbardziej kompletny sklep w Gdańsku jak na razie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kurs tanca

Następny temat

NOWY SKLEP Z ODZYWKAMI W GDANSKU -WRZESZCZ

WHEY premium