SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy serwis grapplerski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
No fakt .moze "szalu niema" ale jestesmy na etapie budowania nowej stronki ktora mam nadzieje doszlifuje do czolowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
ja bym zainwestował w domenę *.pl i jakieś poprawki SEO (strona niedopracowana pod tym względem).

A jak publikujecie wywiad, to dopracujcie interpunkcję... Jak się prowadzi serwis i nie potrafi pisać, to zatrudnia się redaktora/edytora/copywritera. A jak się na to nie ma pieniędzy, to się podrzuca koleżance z polonistyki żeby poprawiła na kolanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
Dzięki za uwagi , stronka bedzie na innym serwerze i zmieni się w ogóle , mam nadzieje ze bardziej przypadnie do gustu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
mi tam się podoba na razie. generalnie fajnie jak jest dużo filmików z treningami, sparingami zawodników i jakieś artykuły o treningach, suplementach dla chwytaczy. powodzenia w tworzeniu portalu

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
renegat44
tym to akurat bym sie nie szczycił........


czemu nie? zal dupe sciska, czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
Komus sie chce bardziej niz mi kiedykolwiek zachce, wiec w sumie jestem na tak. Pewnie ze pare rzeczy mozna poprawic (jak zawsze) ale i tak plus za filmik z Helio z angielskimi napisami. Powodzenia.

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
Nie jest źle. Zawsze coś nowego można się dowiedzieć. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
Na Grip news dodano właśnie wywiad z Pawłem Mistewiczem , kolejnym czarnym pasem bjj w Polsce.

Zmieniony przez - klok w dniu 2012-03-12 14:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
Dodano walki z PP w Bjj w Jaworznie pod Pzjj. Kategoria elita 67 kg Slawek Szamota vs Tarnawski Kamil i 80 kg Kłosek vs Bańczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
Dodano walki w kategori elita z XV ligi Bjj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

24-02.2012 Turniej Boksu Zawodowego Bigger's Better w Burgas Transmisja

Następny temat

Ochraniacze- rozmiar

WHEY premium