SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan na palenie smlaczyku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

80

Wzrost

184

Cel treningowy

redukcja fatu brzusznego

Staż treningowy na siłowni

2miesiace

Uprawiane inne sporty

basen od 8 lat rekreacyjnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

LC od ponad miesiaca

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

w przyszlym tyg przychodzi mi bialko po silowni

Ostatnio przerabiany plan

by ronie220

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

MC robie na 40 kg dla obeznania sie z ciwczeniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yo

Przez ostatnie 33 dni jestem na redukcji, i szedłem do tej pory takim planem treningowym :

(siłownia planem roniego220, zajmuje mi okolo 1h-1h20min)

Pon: siłownia, po niej 30 min bieganie
Wt: wolne
Śr:siłownia, po niej 30 min bieganie
Czw: wolne
Pt: wolne
Sob:siłownia, po niej 30 min bieganie
Ndz: bieżnia 30-40 min

Tym planem i moja dieta zredukowalem z 86 do 79 kg i z 94 w pasie do 84 :)

Tylko ze przez ostatni tydz ani waga ani fat(obwod pasa) nie leci.
Przyciąłem juz węgle w diecie ale myslalem tez nad modyfikacją planu :)
Znaczy dac wiecej aero zeby fat sukcesywnie leciał :P

I teraz jak bedzie cieplo tam gdzie mam wolne oprocz czwartku w ktory jestem do 21 zajety, chcialbym dac jakies cardio, no i dalej w ta niedziele biegac. Tylko sie zastanawiam czy maja to byc zwykle biegi po 40-50 min czy naprzyklad interwały?

A biegi po silowni przedluzyc do 40 min :)

CO wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
interwaly w dni nietreningowe ale ja bym sie raczej skupil na diecie

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete naprawde mam dobrze dopiętą i jej sie bardzo trzymam, na palcach jednej ręki moge zliczyc odstepstwa od niej przez ten miesiac :) a węgli juz bardziej nie moge uciąć, i tak są jedynie w ryzu, płatkach rano, czasami w szkole w jednej/dwoch kromkach razowego i jakim owocu :)
A jakie interwaly tak na początek zebym sie nie zajechał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Schudłeś 7 kg do tego metabolizm na pewno wolniejszy, więc i zapotrzebowanie kaloryczne masz sporo mniejsze. Obcinałeś cały czas kalorie do spadków wagi? Co do interwałów to na początek spróbuj bieg 30s/10s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, obciąłem dopiero w tym tyg jak waga przestała leciec i fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
7kg w 33 dni? Wychodzi 1kg/4-5 dni. Trochę za szybkie te tempo, pewnie za dużo kalorii obciąłeś na początek i metabolizm się już oswoił z tym kaloriami, tak też przez to zwolnił i nie chudniesz...

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wychodzilo mi ok 1,5 kg/tydz :) ale wlasnie wydawalo mi sie ze jadlem tak jak bylo trzeba :)
no dobra ale to teraz nie wazne bo to juz bylo :P
teraz podpowiedzcie mi jak dalej gubic ten nieszczęsny fat :) kilogramy nie musza leciec chodzi mi o brzuch :)

Zmieniony przez - paprys w dniu 2014-02-22 18:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
żeby nie tracić mięśni powinieneś chudnąć jakiś 1% masy ciała na tydzień, więc trochę cierpliwości, jeśli będziesz miał deficyt kaloryczny tak czy tak schudniesz. Jeżeli nic to nie da spróbuj jakiegoś dobrego spalacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ile cykli interwalowych? Jezeli bedzie 30/10 lub 45/15?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Co do spalacza zbytnio się nie orientuję, ale na forum na pewno coś znajdziesz, a interwały ile dasz radę, ale trening nie powinien trwać dłużej niż 20-25 minut, pierwsze i tak pewnie będą trwać sporo krócej :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia+Rozciąganie - jak pogodzić?

Następny temat

Potrzebuje planu treningowego

WHEY premium