SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy i odmieniony, świąteczno-noworoczny SPAM %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129924

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaglebie wyluzuj , kiedy zaczyna byc spokojniej to podnosisz cisnienie swoim tonem wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja się z nikim nie wyzywam i nie mam zamiaru.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
A Wracajac do sedna to ****a o co w ogole poszlo ??????




jakos niczego zlego nie zauwazylem .

Surce wrzucil fotke srudenta. ktorzy itak wszyscy widzieli wiec zadna nowosc. /

i juz sie sam ****a zamotalem

ktos kgos zwyzywal czy co ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
ja tam tez sie z nikim nie wyzywam i w poprzednich spamach panowala super atmosfera bylo sie z czego posmiac i ogolnie bylo fajnie i sie przyjemnie pisało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
pisalo=spamowalo

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
fotka byla tylko odpowiedzia na to ze powiedzial ze nie jestem kokso-pluszem.....fotka ogolnie dostepna wiec nie myslalem ze sie tak oburzą o nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ja bym chcial tez tamte czasy / :(

tylko zawsze sie jakas .... znajdzie co jej nie spasuje . doniesie adminowi i koniec zabawy.

A bylo spoko . gadalismy o dupach. fotki sie wrzucalo . spamy konczylo w 3 dni / i non stop SEKS haha . w moim wykonaniu xD


ale co przeszkadzalo adminom ? to ze konczymy spam w 3 dni ? i co z tego ? od tego chyba jest ten spam zeby pisac itp .

co mamy robic ? pic wino pod sklepami ?

a jak ktos np. nie lubi rozmow takich czy cos . to niech nie wchodzi i proste i nie czyta. i niech wejdzie na forum RADIO TRWAM i sie pomodli o .... rydzyka /.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
czesc Marcin.

Psonic ok wyluzowalem. A teraz wasza kolej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
Reso dokladnie o tym mówie i podpisuje sie pod tym co powiedziales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zagolebie moja kolej ? ja pisalem w pelnym spokoju , nie ma w moich postach nuty agresji ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna przypadlość i zbedna masa co z tym zrobić

Następny temat

Szczuply czy wiekszy ? ;p

WHEY premium