SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy i odmieniony, świąteczno-noworoczny SPAM %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129896

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
asgard88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418









Ja tez zestaw adidasa(woda toaletowa+zel),te trufle co zjadlem i kaske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
w jakim stopniu mono by pomoglo w utrzymaniu miecha przy spalaczu na redukcji?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
A zwykłe mono nie powoduje retencji wody czy **** wi jak to sie nazywa i nie powoduje ze się zalewasz trroche bardziej?

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
IMO dobrze. Gdzieś czytałem arta ( któryś KiF ), że jako antykatabolik też jest si

Retencja retencją. Jak zauważysz, że puchniesz od mono to szacun. Ja, jak bralem to ni widu ni słychu. Poza tym, jeśli już, to woda potem schodzi a efekt jest zawsze.


Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2008-12-25 18:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
no mono powoduje wlasnie to
ale chodzi mi w jakim stopniu pomaga zachowac mieso, tak jak wszyscy opisuja i lacza ze spalaczami...

bo BCAA w chvj drogo wychodzi...

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-12-25 18:34:12

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
W jakim stopniu to ciężko powiedzieć i pewnie nawet zbadać klinicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wogole powinni zrobic jakis spalacz od razu z antykatabolikiem, zeby sie z tym nie yebac wlasnie, ze spalacz i bcaa przed bieganiem itp.

oj wiesz o co mi chodzi - dziala niby jako antykatabolik i tyle chcialem wiedziec

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-12-25 18:35:51

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Nie opłaca się pewnie czegoś takiego na rynek wprowadzać, chyba, że po dużej cenie.

Kreta jako antykatabolik może być si. Sam niestety nie mogę potwierdzić bo ani na biochemi nas tego nie uczyli do tej pory ani ja nie byłem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Retencja retencją. Jak zauważysz, że puchniesz od mono to szacun
Ja nie mówie ze puchne opieram się na wypowiedizach innych ja cm3 używam jak już

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna przypadlość i zbedna masa co z tym zrobić

Następny temat

Szczuply czy wiekszy ? ;p

WHEY premium