SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy i odmieniony, świąteczno-noworoczny SPAM %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129990

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
,

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Chyba sie obrazil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
To pewnie poszedl jesc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Zakwasy mam w kaltce po dwóch seriach jedna wyciskanie cięzarem wagio kurva powietrza a druga rozpiętek

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884


.,

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418


,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja mam zakwasy na udach, lydkach i prostownikach

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Pamiętam jak jeszcze ćwcizyłem zastosowałem zamiast amrtwego ciagu wyprosty tułowia to an drugi dzien takie zakwasy że cały czas zgarbiony chodzić musiałem

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Witam. Przychodze tutaj z problemem i prosze o radę. A mianowicie chodze do klasy z pewną dziewczyną, którą
podrywam juz od miesiąca. (jakoś tak spodobala mi sie miesiac temu ;D). Do mojego podrywu wykorzystuje wrodzone
techniki słodkiego skurviela, nie pokazuje jej ze sie nią interesuje, ustawiam opisy na gg z imieniem innej dziewczyny
itp. itp. Lecz ostatnio (ta dziewczyna ,która mi sie podoba) zaprosiła mnie do siebie do domu, poniewaz jej rodziców
nie było a ja wraz z nią zmarźlismy chodzac po dworzu.Ona sobie poszła do łazienki (pewnie ją klocek scisnąl) a ja postanowiłem
zobaczyc czy nie ma czasem innego ,,partnera". W telefonie nie bylo zadnych smsow od innego,a gdy włączylem jej komputer
(to jest takze komputer jej starszego brata) zobaczyłem na pulpicie ikonke GTA IV...po chwili powiedzialem sobie w myslach
,,kurcze dawno nie widzialem nowych filmow na redtube" Gdy tylko je właczylem, Basia (bo tak ma na imie) wbiegła do pokoju i krzyknela
,,w kulki sobie lecisz ? ?" a że skojarzyłem ze długo była w wc odpowiedzialem ,,kulki to ty przed chwilą upusciłas do sedesu " i z wyszedlem z jej
domu .... Teraz mam pytanie .. czy jesli ją przeprosze to nagra mi GTA IV ?? oraz ile płyt dvd musze przygotowac jak coś, jedną czy dwie ?



ŁOKUUURRRVVVVAAAAAAAAAAAAAAA

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna przypadlość i zbedna masa co z tym zrobić

Następny temat

Szczuply czy wiekszy ? ;p

WHEY premium