SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy dział-Liga NHB

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jako ze Mateo zaczyna powoli rozwijać SFD i ma wogole Wielkie plany,padły nowe propozyje odnośnie powstanie kolejnych działów nma SFD. Jak sie już zorientowaliście dziś powstał już całkiem nowy dział "po treningu" i 1 na nim forum o grach komputerowych.

Ja też chcę(a raczej wyraziłem swoje zainteresowanie) aby powstał odrębny dział od tego w którym, sie zanjdujemy (Sztuki walki) traktujący tylko i wyłącznie o wszystkim co zwiazane z walkami bez reguł.Pride,Ufc,KOTC, itd.Dział nie byłby niczym rewolucyjnym ale zamiast w dotychczasowym dziale umieszczac na zmiane info o tym co sie dzieje z czołówka światowych fajterów a tym czy boxer pokona juddoke.,wszystko byłoby w odrebnych miejscach.

Wiem ze ogolnie na dzień dzisiejszy wraz z szybkim rozwojem NHB temat "Sztuki walki" zazebia sie z walkami bez reguł.Ale czy nie lepiej byloby aby wszystkie informacje byly w jednym odrebnym dziale?Łatwiej byłoby coś znaleźć itd.Myśle że mając taki dział pokusiłbym sie o to by wiekszosc wywiadów z czołówka światową była nie jak dotychczas tylko w jezyku głównie angielskim ale z mniejszym lub wiekszym poślizgiem byłaby tłumaczona na polski!!!Do tego dochadza czesto linki do filmów oraz zdjecia z najnowszych imprez.
Oczywiście nie mam zamiaru prowadzić tego działu sam bo bez przesady ale mam tez inne działy na sfd i nie dałbym rady.


Powiem tak jeśli bedzie wasza aprobata (u Mateo myśle że to wypromuje bez problmów ) Napisze kogo bym widział jako pomocników tego działów (modów) oraz mile widziane byłby wasze zgłoszenia.("pomożecie?? " "pomożemy" ).

Zeby nie być jakimś zachłannym to po założeniu tego działu zrezygnowałbym z funkcji moda(sam sie zdziwiłem myślałem po rozmowie na czacie ze tylko Ronowicz tu bedzie rzadził!!@@ ) w dziale "Sztuki walki"


Mam nadzieje ze nie bedziecie zacofani i nie powiecie "eee tam niech bedzie tak jak jest" Tylko przyjmiecie mój pomysł jako powiew świerzości

Dobra ale sie rozpisałem . Decyzja nalezy do Was.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Aha ten dział chciałbym aby był zaraz pod działem "sztuki walki" A nie w nowej kategorii "po treningu"!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że to dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle, że to kiepski pomysł. Są już aktualności i jak narazie nikt tam prawie nie zagląda. Po co rozdrabniać się na dwa działy, skoro i tak w SW jest mały ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1992
jup

wg mnie to niepotrzebne.
co prawda taki maly ruch to tu nie jest , wrecz calkiem przyzwoicie ukazuja sie nowe watki , ale podzielenie ich na dwa dzialy to nie jest chyba cos dobrego.
ja na przyklad jestem zbyt leniwy by ogladac tu i tu ...
i moze dojsc do czegos takiego jak na konkurencyjnym forum - porozwalane na kilkanascie dzialow , ma niby usprawniac a mi psuje to koncepcje p
i jeszcze jedno - przynajmniej u mnie , zanim zaladuje sie jeden dzial to troszke czasu mija , ladowac drugi i przelaczac sie znow na ten... to czasochlonne....

Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz , ze Cie zdradzilem
gg #2070211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Kain: jestem i za i przeciw. Za dlatego iz jest pewna grupe forumowiczow (mala ale jest) ktora chce by bylo to nie w sztukach walki.
Ale nie zapominajmy ze istnieje "zapomniany" juz dzial "aktualnosci" ktory zostal wlasnie stworzony do takich celow. Pozatym NHB jest jest scisle zwiazany ze sztukami walki. nie oszukujmy sie, jest naprawde garstka ludzi w Polsce wiedzaca o istnieniu NHB.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co KAIN. Podejmiesz się prowadzenia tego działu?
Chyba jednak niewiele osób będzie chciało Ci pomóc

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
MaTEO już napisałem w poście w dziale Administracja że neguje to!! Widać zmiany są dla niektorych złe wiec ok nie robie nic!



KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
tutaj wszyscy gadaja o jednym
moze lepiej zmienic nazwe ?



jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z piszczelami???

Następny temat

Rower Błażeja

Wiecej