SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy SCORCH 168 kaps już w sprzedaży !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21079


Oto nowy i ulepszony Scorch - w cenie 129 zl dostepny z dostawa w 2 dni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2433
Takie sprawy to sobie zalatwiajcie na osobosci nei musza wszyscy o tym wiedziec.

btw. bardzo dobry skaldzik i rewelka cenna, moim zdaneim glowny produkt przy redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21079


etykieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21079
SCORCH Remix V3
UWOLNIJ STAL SWOICH MIĘŚNI!

Firma MAN Sports Przedstawia SCORCH Remix V3, jedyny Prawdziwy Bezefedrynowy Spalacz Tłuszczu

No dobra. Jeśli chcesz osiągnąć pożądany przez Ciebie rodzaj sylwetki; twarde mięśnie bez grama tłuszczu, musisz stosować dietę, wykonywać ćwiczenia tlenowe i siłowe. Nie mamy zamiaru wmawiać Ci, że wystarczy tylko połknąć pigułkę i patrzeć jak tłuszcz będzie się sam wytapiał. Poświęcenia, ciężkiej pracy i dobrej genetyki nie można niczym zastąpić. Jednakże, jeśli chcesz poczuć się świetnie i wyglądać świetnie to musisz użyć Scorch Remix V3.

Scorch Remix V3 jest bez cienia wątpliwości najsilniejszą, najskuteczniejszą i najbardziej kompletną formułą spalającą tłuszcz, jaka kiedykolwiek została stworzona. Najważniejsze stwierdzenie i do tego prawdziwe: ScorchRemix V3 jest Najlepszym Akceleratorem Metabolizmu. Dzięki ScorchRemix V3 dochodzenie do formy nie było nigdy jeszcze takie proste.

Uwolnij stal swoich mięśni, poczuj się świetnie i wyglądaj świetnie. UWOLNIJ STAL SWOICH MIĘŚNI dzisiaj ze Scorch Remix V3 .

W jaki sposób Scorch Remix V3 pomoże Ci osiągnąć wymarzony wygląd?

Scorch Remix V3

*Szybko Spala Tłuszcz
*Zapewnia Większego Energetycznego Kopa
*Poprawia Koncentrację, Jasność Myślenia i Nastrój
*Pomaga Pozbyć się Nadmiernej Ilości Wody
*Pozwala Kontrolować Apetyt
*Zachowuje Beztłuszczową Masę Mięśniową
*Nie zawiera Efedryny(może być z nią łączona przez osoby dobrze ją tolerujące)
*Celuje w Trudny do Pozbycia się Tłuszcz
*Zawiera Ketony Maliny, Evodiaminę, Forskolin, Lean Green™ (EGCG’) P2™ (polimeryzowane polifenole), Nikotynian Ksantynolu i inne!
*Dobrze łączy się z VAPORIZE™!

Wszystko to gwarantuje w 100%, że staniesz się szczupły!
To prawda, ScorchV3 gwarantuje rezultaty!

Podsumowując, Scorch Remix V3 działa przez przyśpieszanie Twojego metabolizmu i zwiększanie aktywności tarczycy, tym samym spalasz więcej kalorii i tłuszczu przez cały dzień. Zwalcza on również uczucie głodu, więc możesz utrzymać dietę, dodatkowo przez cały dzień zapewnia dużą dawkę energii, bez skutków ubocznych. Scorch Remix V3 zawiera również składniki, które zwiększają wytrzymałość, poprawiają koncentrację i zwalczają stres. Pomaga to zachować beztłuszczową masę mięśniową, więc nie tylko tracisz tłuszcz, ale również chronisz cenną tkankę mięśniową.

Najważniejsze do zapamiętania: Scorch Remix V3 jest zaprojektowany tak, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się świetnie – i to działa –CZAS NA OSIĄGNIĘCIE SUKCESU!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? O TO, JAKIE SKŁADNIKI ZNAJDUJĄ SIĘ W SCORCH Remix V3 I CO ONE POWODUJĄ:

Ketony Maliny (RASPBERRY KETONES)

Ketony Maliny (RK) są związkami pochodzącymi z malin o charakterystycznym owocowym zapachu. Najnowsze badanie pokazało, że RK posiadają silne właściwości wspomagające odchudzanie i mogą się stać nowym narzędziem w zwalczaniu otyłości.

Chemiczna struktura RK przypomina tą kapsaicyny (z czerwonej papryki) i synefryny, znajdującej się w Citrus Aurantium. Zarówno synefryna jak i kapsaicyna posiadają dobrze udokumentowane działanie wywołujące termogenezę, przez uwalnianie norepinefryny (NE). NE zwiększa lipolizę (rozkład “białej” tkanki tłuszczowej), zmniejsza apetyt, poprawia uwagę/ skupienie (wraz z dopaminą) i łagodzi symptomy depresji.

Innymi słowy, RK działa synergistycznie z pozostałymi naukowo potwierdzonymi składnikami SCORCH dla jeszcze większej i szybszej utraty tkanki tłuszczowej.

Podczas gdy wyciąg z pieprzu może spowodować zaburzenia w układzie pokarmowym, RK nie posiada żadnych udokumentowanych skutków ubocznych związanych z konsumpcją i może bardziej pobudzać termogenezę niż kapsaicyna. Ze względu na podobieństwo w strukturze RK do kapsaicyny i synefryny, przeprowadzono badanie mające na celu sprawdzenia oddziaływania RK na spalanie tkanki tłuszczowej.

Badanie jasno pokazuje, że RK zapobiegły rozwinięciu się otyłości u myszy, nawet, kiedy były one poddane diecie bogatej w tłuszcz. Również, po wysoko-tłuszczowym posiłku, RK nie pozwoliły na zwiększenie ilości trójglicerydów we krwi. Oznacza to, że RK nie tylko zapobiegają pojawieniu się otyłości, ale również odkładaniu się i gromadzeniu tłuszczu.

Gdy szczury były przekarmiane fruktozą, cukrem prostym odpowiedzialnym za epidemie otyłości, RK hamowały syntezę tłuszczu. Działanie RK na utratę tłuszczu bierze się z ich zdolności do wzmacniania utraty tłuszczu wywołanej przez norepinefrynę, dzięki wspieraniu przemieszczania HSL z cytozolu komórki do tkanki tłuszczowej!

Należy zapamiętać, że RK zapobiegają otyłości, dzięki mechanizmowi zmieniania metabolizmu lipidów za pomocą zwiększania lipolizy wywołanej przez norepinefrynę.

Nikotynian Ksantynolu (XANTHINOL NICOTINATE)

Nikotynian Ksantynolu (XN) jest najbardziej skuteczną formą niacyny dostępną na rynku, która posiada zdolność przenikania przez błonę komórkową.

XN pobudza pamięć i koncentrację przez usprawnianie przepływu krwi w mózgu. Jak dowodzą badania, zwiększa on metabolizm glukozy w mózgu, podnosząc poziom ATP i działając jako wazolidator. Tłumaczy to jego zdolność do zwiększania przepływu krwi przez mózg. W warunkach niewystarczającego przepływu krwi do arterii i kończyn, krótko-okresowe zaburzenia pamięci niekorzystnie wpływające na koncentrację, skupienie mogą być skutecznie leczone za pomocą XN. Co więcej, pokazano w badaniach klinicznych, że XN korzystnie wpływał na czas reakcji u osób starszych.

XN (podobnie jak Niacyna) może spowodować wystąpienie rumieńca na skórze i uczucie ciepła. W rezultacie zasugerowano, że XN może okazać się pomocne w kontrolowaniu wagi ciała przez utratę nadmiernej ilości wody.

SYNEFRYNA

Synefryna jest aminą adrenergiczną, posiadającą łagodne właściwości pobudzające przyśpieszające tempo przemiany materii, zwiększające ilość spalanego tłuszczu, tłumiące apetyt i chroniące białko w mięśniach. Występująca naturalnie w owocach Citrus Aurantium, Synefryna jest naturalną alternatywą dla swojej chemicznej kuzynki efedryny, zapewniając utratę wagi bez skutków uboczny stosowania efedryny.

Wydaje się, że Synefryna posiada korzyści stymulantów, bez ich wad, ponieważ jako względnie selektywny sympatykomimetyk- celuje on bardziej w takie tkanki jak tłuszcz, niż w takie jak serce – w porównaniu z nie-selektywnymi sympatykomimetykami takimi jak efedryna, które celują we wszystkie tkanki równomiernie, stąd mogą się brać skutki uboczne takie jak drżenie, palpitacje serca i inne.

Mechanizm działania Synefryny spośród inncyh spalaczy tłuszczu jest wyjątkowy, ponieważ jest ona agonistą adrenoreceptorów alfa-1. Receptory afa-1 biorą udział w wielu procesach fizjologicznych, odgrywają różnorodne w role w tkance tłuszczowej, takie jak modulowanie wewnątrzkomórkowych poziomów Ca2+, kinazy białkowej C oraz glikogenolizy i produkcji mleczanu. W wielu badaniach wykazano, że związki o działaniu agonistycznym względem receptorów Alfa-1 zwiększają lipolizę. Ten efekt potęgowany jest przez pobudzanie receptorów beta, antagonizm adenozyny i podwyższony poziom cAMP, tak więc efedryna, kofeina, foskolin, ketony maliny i prawdopodobnie związki takie jak evodiamina, kapsaicyna mogą wszystkie działać synergistycznie z Synefryną w przypadku utraty wagi. Tłumienie apetytu spowodowane Synefrynę jest również przypisywane agonistom receptorów alfa-1, dlatego może ona również pomagać w przestrzeganiu diety o ujemnym bilansie kalorycznym.

FORSKOLIN

Forskolin jest diterpenem otrzymywanym z korzeni indyjskiej rośliny Coleus Forskohlii. Liczne badania ujawniły ich wszechstronne działanie. Większość z tych działań związanych jest z rolą Forskolin jako potencjatora cyklazy adenylowej, prowadząc do zwiększenia poziomów cAMP.

Co to znaczy i dlaczego jest on w SCORCH V3? Zwiększanie poziomów cAMP prowadzi do produkcji innego enzymu, lipazy zależnej od hormonów (HSL), która spala tłuszcz. Dodatkowo, przez powiązany mechanizm używający cAMP, Forskolin zwiększa produkcję i uwalnianie hormonów tarczycy, prowadząc do zwiększonego metabolizmu, a następnie do spalania tłuszczu.

Forskolin może być również odpowiedzialny za regulowanie wydzielania insuliny i promowanie beztłuszczowej masy mięśniowej zmieniając proporcję beztłuszczowej masy mięśniowej do tłuszczu na korzyść mięśni.

Każda porcja SCORCH V3 dostarcza skuteczną dawkę 20mg Forskolin. Rekomendowana maksymalna dzienna dawka wynosi 60mg.

EVODIAMINA

Evodiamina jest bioaktywnym alkaloidem znajdującym się w owocu Evodiae Fructus (znanym również jako Wu-Chu-Yu). Stosowana od wieków w chińskiej medycynie jako narzędzie promujące utratę wagi. Jej głównym mechanizmem działania jest stymulacja receptorów waniloidowych, co daje Evodiaminie wyróżniająca siłę do zwiększania produkcji ciepła i jednoczesnej jej utraty, ostatecznie prowadząc do wykorzystywania tłuszczu jako energii. Najnowsze badania potwierdzają, że rzeczywiście Evodiamina powoduje u ssaków utratę wagi.

Dodatkowo, Evodiamina zwiększa wydzielanie katecholaminy z nadnerczy, ostatecznie prowadząc do stymulujących właściwości i aktywacji cAMP. cAMP przyczynia się w organizmie do aktywacji około 300 różnych reakcji enzymatycznych. Przede wszystkim powoduje to przyspieszenie produkcji ATP, syntezy białka, metabolizmu tłuszczy i węglowodanów, co może pomóc Ci uzyskać szczupłą sylwetkę i twarde mięśnie.

Podsumowując, Evodiamine jest skutecznym czynnikiem termogenicznym pobudzającym energię, mającym własności diuretyczne i wasolidacyjne. Aby potwierdzić jej prawdziwą wartość potrzeba jednak większej liczby badań na ludziach.

Każda porcja SCORCH V3 dostarcza skuteczną dawkę 50mg Evodiamine 99%. Rekomendowana maksymalna dzienna dawka wynosi 150mg.

P2™ OOLONG TEA SE (30% POLIFENOLE, 10% EGCG)

Herbata Oolong badana jest na szeroką skalę ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne jak również domniemane wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej.

Najnowsze badania nad Herbatą Oolong wskazują, że zwiększa ona metabolizm nawet bardziej niż popularna Zielona Herbata. Herbata Oolong zwiększa zapotrzebowanie energetyczne w spoczynku o 10% w porównaniu z 4% Zielonej Herbaty. Ale nie wyrzucajcie swoje Zielonej Herbaty tak po prostu. Naukowcy odkryli, że herbaty te działają z innych powodów. Zielona Herbata bogata jest w katechiny i kofeinę, podczas gdy Herbata Oolong zawiera dużo P2 Polimeryzowanych Polifenoli (kilka połączonych ze sobą Polifenoli). Badanie sugeruje, że P2 Polimeryzowane Polifenole w Herbacie Oolong odpowiedzialne są za zwiększanie wydatków energetycznych i dzięki jednoczesnemu przyjmowaniu Zielonej Herbaty (bogatej w katechiny) można osiągnąć nawet lepsze spalanie tłuszczu.

Każda porcja SCORCH V3 dostarcza skuteczną dawkę 250mg P2 Oolong Tea standaryzowaną na 75mg P2 Polimeryzowanych Polifenoli i 25mg EGCG. Rekomendowana maksymalna dzienna dawka P2 Polimeryzowanych Polifenoli wynosi 225mg i 75mg EGCG .

LEAN GREEN™ GREEN TEA SE

Liczne badania potwierdzają, że Zielona Herbata może spowodować spadek wagi na wielu płaszczyznach. Dowiedziono, że Zielona Herbata skutecznie tłumi apetyt i zwiększa Termogenezę. Termogeneza odnosi się do wykorzystywania energii w produkcji ciepła, i nie jest związaną z metabolizmem w spoczynku lub aktywnością fizyczną. Wpływ Zielonej Herbaty na wagę ciała i wydatki energetyczne zostały potwierdzone w badaniu, donoszącym o zwiększonych wydatkach energetycznych w ciągu 24 godzin i zwiększonym utlenianiu tłuszczu u zdrowego, młodego mężczyzny przyjmującego Ekstrakt z Zielonej Herbaty zawierający kofeinę i Polifenole Zielonej Herbaty (katechiny EC, EGC, ECG i EGCG). Spośród których, EGCG epigallocatechin gallate jest najbardziej aktywną katechiną. W podsumowaniu stwierdzono, że Polifenole Zielonej Herbaty, w szczególności, EGCG stymuluje termogenezę i utlenianie tłuszczu. Synergistyczne działanie EGCG i kofeiny może być odpowiedzialne za wspomaganie termogenezy i utlenianie tłuszczu.

Dodatkowo katechiny, znajdujące się w Zielonej Herbacie znane są z silnych właściwości antyoksydacyjnych chroniąc organizm przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki.

Każda porcja SCORCH V3 dostarcza ogromną dawkę 250mg Lean Green Green Tea SE dostarczając minimum 225mg katechin i 150mg EGCG. Rekomendowana maksymalna dzienna dawka katechin wynosi 675mg i 450mg EGCG .

KOFEINA

Naturalny środek stymulujący Centralny Układ Nerwowy, z wyjątkowo dobrze udokumentowanymi właściwościami termogenicznymi i tłumiącymi apetyt. Kofeina jest stosowana na szeroką skalę ze względu na swoją zdolność do podnoszenia poziomów energii skracania czasu reakcji i pomagania w osiąganiu lepszych wyników.

Każda porcja SCORCH V3 dostarcza skuteczną dawkę 200mg Kofeiny. Rekomendowana maksymalna dzienna dawka wynosi 600mg.

BIOPERINE®

Bioperine® jest standaryzowanym wyciągiem z owoców Piper nigrum L (czarny pieprz) lub Piper longum L (długi pieprz). Zawiera ona w 95 procentach piperynę. Bioperine® może być podawana z różnymi związkami zarówno ludziom jak i zwierzętom.

Proces metaboliczny na poziomie komórkowym generujący energię zwany jest termogenezą. Pomimo, że termogeneza została rozpoznana jako główny czynnik odpowiadający za utratę wagi, odgrywa ona bardzo ważną rolę w wykorzystywaniu spożywanego codziennie przez człowieka jedzenia i składników pokarmowych. Wprawia ona w ruch mechanizmy prowadzące do trawienia, a następnie wchłaniania z przewodu pokarmowego. Piperyna, w opatentowanej formie Bioperine® wzmacnia proces termogenezy w organizmie-stąd nazwa Thermonutrient®.

Efekt taki możne być wytłumaczony przez zwiększanie zapotrzebowania energetycznego w związku z “zasilaniem” mechanizmów powiązanych z termogenezą. To z kolei skutkuje przyśpieszeniem procesu przemiany materii, który zwiększa popyt na dostawę wielu składników pokarmowych zasilających metabolizm tj. witaminy, minerały, aminokwasy itp. To jest tak jakby Bioperine® aktywowało, w pewnym sensie, metaboliczne koło łopatkowe, które zapewniałoby bardziej skutecznego sposobu dostarczania składników odżywczych do krwi.

Bioperine® jest jedynym produktem otrzymywanym z piperyny, który otrzymał patent ze względu na zwiększanie biodostępności związków pokarmowych. Po drugie, jest to jedyne źródło piperyny poddane badaniom klinicznym w USA w celu potwierdzenia jej bezpieczeństwa i skuteczności dla zastosowania w odżywianiu.

Bioperine® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Sabinsa Corp. i jest chronione przez amerykańskie Patenty; No. 5,536,506, No. 5,744,161, No. 5,972,382, No. 6,054,585

KORZEŃ IMBIRU SE Gingerole & Shogaole

Imbir składa się ze świeżego lub wysuszonego Zingiber officinale.Imbir znany jest jako lek napotny (zwiększający potliwość). Jest on również wiatropędny, pomagając rozpędzać gazy jelitowe. Posiada on również zdolność do oczyszczania okrężnicy, stymulowania krążenia i pomagania w przemianie materii. Dodatkowo, usprawnia trawienie i korzystnie wpływa na dobre samopoczucie. Ze względu na działanie tonizujące i stymulujące jest on stosowany jako dodatek do innych lekarstw. Od dawna imbirowi przypisuje się również działanie jako afrodyzjak.

Wyciąg z imbiru jest badany na szeroką skalę ze względu na liczne właściwości i działania biologiczne w tym antybakteryjne, przeciwdrgawkowe, przeciwbólowe, przeciw wrzodowe, przeciw wydzielaniu żołądkowemu, przeciw nowotworowe, przeciwgrzybiczne, przeciwalergiczne, przeciw skurczowe i inne. Według badań, znajdujące się w Imbirze Gingerole i Shogaole są silnymi związkami hamującymi biosyntezę prostaglandyn.

Inne badania naukowe pokazały, że Gingerole i Shogaols pomagają w zwalczaniu toksyczności wątroby przez zwiększanie wydzielania żółci.

Informacja Żywieniowa

Wielkość Porcji: 3 Thermo-Kapsułki
Ilość Porcji w Opakowaniu: 56
Ilość w 1 porcji:
Lean Green™ Green Tea SE
(90% Katechin, 60% EGCG) 250mg*
Ogółem EGCG 150mg*
P2™ Oolong Tea SE
(30% Polimeryzowane Polifenole, 10% EGCG) 250mg*
Ogółem Polimeryzowane Polifenole 75mg*
Ogółem EGCG 25mg*
Kofeina USP 200mg*
XN™ Xanthinol Nicotinate 150mg*
RK Raspberry Ketones™ 125mg*
Evodiamina 99% 50mg*
Coleus Forskholii SE (korzeń, 40% Forskolin) 50mg*
Korzeń Imbiru SE (5% gingeroli & Shogaoli) 50mg*
Synefryna 99% 20mg*
Bioperyna® 5mg*
* Dzienne Zapotrzebowanie nie zostało ustaloneSposób użycia: Jako suplement diety przyjmować 3 Thermo-Kapsułki kapsułki 2 razy dziennie na pusty żołądek, pierwszą porcję najlepiej zaraz po przebudzeniu i drugą popołudniu. Nie przyjmować po godzinie 16, ponieważ może to utrudniać zaśnięcie. Osoby wrażliwe na stymulanty mogą zacząć od 1-2 Thermo-Kapsułek 1-2 razy dziennie w celu sprawdzenia ich tolerancji.

Dla najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie SCORCH V3 w połączeniu z dieta i odpowiednim programem treningowym. Stosować przez okres nie dłuższy niż 8 tygodni, przed ponownym użyciem należy zrobić przynajmniej 2 tygodniową przerwę. SCORCH V3 może być łączony z Vaporize™ i innymi produktami z serii S2™.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

UWAGA! Trzymać z dala przed dziećmi. Produkt ten nie może być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia, osoby starsze, kobiety w ciąży lub osoby z podwyższonym ciśnieniem lub chorobami układu krążenia. Nie stosować z alkoholem, lekami na depresję i MAO Inhibitorami.


** Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

© Copyright & translated by qba_o

Odnośniki:

1. Org Biomol Chem. 2004 Aug 21;2(16):2281-6. Epub 2004 Jul 27. Evodiamine functions as an agonist for the vanilloid receptor TRPV1. Pearce LV, Petukhov PA, Szabo T, Kedei N, Bizik F, Kozikowski AP, Blumberg PM.

2. Chem Pharm Bull (Tokyo). 1991 Mar; 39(3):690-2. Pharmacological properties of galenical preparation. XIV. Body temperature retaining effect of the Chinese traditional medicine, "goshuyu-to" and component crude drugs. Kano Y, Zong QN, Komatsu K.

3. Planta Med. 2001 Oct; 67(7):628-33. Capsaicin-like anti-obese activities of evodiamine from fruits of Evodia rutaecarpa, a vanilloid receptor agonist. Kobayashi Y, Nakano Y, Kizaki M, Hoshikuma K, Yokoo Y, Kamiya T.

4. Pharmacol Res. 2004 Mar; 49(3):253-8. (-)-Deprenyl inhibits tyramine-induced noradrenaline release, but not tyramine-induced dopamine release or potassium-induced noradrenaline release, from rat brain synaptosomes. Takahata K, Shimazu S, Yoneda F.

5. J Med Invest. 2003 Aug; 50(3-4):170-5. Oolong tea increases energy metabolism in Japanese females. Komatsu T, Nakamori M, Komatsu K, Hosoda K, Okamura M, Toyama K, Ishikura Y, Sakai T, Kunii D, Yamamoto S.

6. Am J Clin Nutr. 2005 Jan; 81(1):122-9. Ingestion of a tea rich in catechins leads to a reduction in body fat and malondialdehyde-modified LDL in men. Nagao T, Komine Y, Soga S, Meguro S, Hase T, Tanaka Y, Tokimitsu I.

7. Biofactors. 2004;22(1-4):135-40. Anti-obesity actions of green tea: possible involvements in modulation of the glucose uptake system and suppression of the adipogenesis-related transcription factors. Ashida H, Furuyashiki T, Nagayasu H, Bessho H, Sakakibara H, Hashimoto T, Kanazawa K.

8. Am J Clin Nutr., 80(6):1,558-1,564, 2004 Henning, SA, et al. Bioavailability and antioxidant activity of tea flavanoids after consumption of green tea, black tea, or a green tea extract supplement.

9. Morimoto C, Kameda K, Tsujita T, Okuda H. Relationships between lipolysis induced by various lipolytic agents and hormone-sensitive lipase in rat fat cells. J Lipid Res 2001 Jan;42(1):120-7

10. Marians RC, Ng L, Blair HC, Unger P, Graves PN, Davies TF. Defining thyrotropin-dependent and -independent steps of thyroid hormone synthesis by using thyrotropin receptor-null mice. Proc Natl Acad Sci U S A 2002 Nov 26; 99(24):15776-81

11. Thivierge M, Alami N, Muller E, de Brum-Fernandes AJ, Rola-Pleszczynski M. Transcriptional modulation of platelet-activating factor receptor gene expression by cyclic AMP. J Biol Chem 1993 Aug 15; 268(23):17457-62 [abstract]

12. Bull Exp Biol Med. 2003 Dec;136(6):585-7. Effect of extracts from Rhodiola rosea and Rhodiola crenulata (Crassulaceae) roots on ATP content in mitochondria of skeletal muscles. Abidov M, Crendal F, Grachev S, Seifulla R, Ziegenfuss T.

13. Kelly GS. Rhodiola rosea: a possible plant adaptogen. Altern Med Rev. 2001 Jun;6(3):293-302

14. Brain Cogn. 2003 Feb; 51(1):143-54. Effects of mental workload and caffeine on catecholamines and blood pressure compared to performance variations. Papadelis C, Kourtidou-Papadeli C, Vlachogiannis E, Skepastianos P, Bamidis P, Maglaveras N, Pappas K.
15. Am J Physiol Regul Integr Comp Physiol. 2003 Feb;284(2):R399-404. Epub 2002 Oct 24. Central nervous system effects of caffeine and adenosine on fatigue. Davis JM, Zhao Z, Stock HS, Mehl KA, Buggy J, Hand GA.

16. J Appl Physiol. 2002 Sep; 93(3):990-9. Effect of different protocols of caffeine intake on metabolism and endurance performance. Cox GR, Desbrow B, Montgomery PG, Anderson ME, Bruce CR, Macrides TA, Martin DT, Moquin A, Roberts A, Hawley JA, Burke LM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62110
Dziekujemy za opisy na testosterone.pl powinno byc za 2 tygodnie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62110
Cyber,
jak wygladaja te Thermo kapsułki? masz foty?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62110

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
Ostro ostatnimi czasy na forum jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101723
tylko wszystko za drzwiami, a my nic nie wiemy ocb
ale produkt ładny cena też
przydałaby się jakaś ładna promocja na to

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2433
Nei ma jak kłutnia konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38457
przyznam ze calkiem niezla cena

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84558
Jakaś ciekawa afera się szykuje...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP+?????????

Następny temat

FIERCE - Serce Lwa bez tajemnic !

Water