SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok Nowa Ja 2021 Paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tak to jest jak się coś robi w tzw. między czasie :D :D :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54979
Z tej talii to tak Ci fajnie leci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oj tam to tylko dwa centymetry. Ale jestem zdziwiona, że jeszcze zeszło. Zobaczymy czy nie błąd pomiaru. A może ćwiczenia oddechowe i kontrola żeber robi robotę ;D
Tutaj trzeba mieć świadomość, że ja talię mierzę ciasno. A brzuch luźno. Ale, że zawsze tak robiłam to nie zmieniam, bo najwazniejsze dla mnie jest porównanie do swoich pomiarów a nie innych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ćwiczenia oddechowe mogły mieć taki wpływ. Kawał dobrej roboty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W tym tygodniu bez tabelki bo zmian brak. Ale to taki ciekawy etap, że jakby się wszystko w ciele układało. Bo waga stoi, cm też bez zmian a w lustrze jakby lepiej i inne osoby też zauważają.
Daje sobie trochę luzu w podejściu do diety. Tzn. porcje mam ciągle takie same ale np. ostatnio było mi trochę głodno po południu. I pozwalam sobie coś podjeść wtedy więcej. Jak miałam ochotę spróbować buły od chłopaków to sobie gryza zjadłam ale nie ciągnie mnie więcej. Mąż przeszedł na keto, więc w domu nie mam za bardzo rzeczy których bym zjeść nie mogła poza jakimiś pojedynczymi rzeczami dla dzieci.
Jako, że mąż teraz ma adaptacje więc je więcej i więcej tłuszczu to łatwiej jest mi dostosować się do jego potrzeb. Ale za ok. miesiąc już będzie wchodził na redu to i u mnie się zmieni. Ale liczyć mi się nie chce tylko działam na proporcjach i porcjach, których nauczyłam się w czasie jedzenia z ułożonego jadłospisu.

Ruchowo bardzo cieszy mnie więcej czasu dla jogi. Mam dzięki temu czas na naukę trudniejszych dla mnie pozycji. Więc ćwiczę ostro stanie na rękach i stanie na przedramionach. Aż żałuję że nie mam nagrań sprzed kilku miesięcy kiedy pies na przedramionach był dla mnie wielkim wyzwaniem zarówno pod kątem siły jak i zakresu ruchu w barkach i klatce piersiowej. Wrzucę jakieś nagrania z ostatnich prób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096


?feature=share

I nawet się udało na sekundę wskoczyć do pinchy.
PS. Tak czasem w majtkach ćwiczę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Paula - forma w majtkach i w tej pozycji jest bardzo przyzwoita:)
Więc faktycznie coś się tam w ciele pozytywnie przebudowywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dopiero na kompie widzę jakie to zdjęcie wielkie :D W tej pozycji grawitacja działa na korzyść. Niestety nie w każdej tak jest :D :D :D Ale cieszę się z tego, że jest jak jest.
...
Napisał(a)
Usunięty przez paula.cw za pkt 1 regulaminu
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Rok Nowa Ja v 2021 dyskusja

Następny temat

Lucy-Bella * Nowy Rok Nowa Ja 2021*

WHEY premium