SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok, nowa dieta NA MASĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
witam!

Prosiłbym o małe wskazóweczki do mojej diety na masę.
Jest to 1 dzień przykładowy. Inne wyglądają podobnie ze zmieniającym się mięsem: pierś z kurczaka, pierś z indyka, wołowina, wątróbka z kurczaka
oraz zmieniającym się ryżem, kaszą gryczaną, makaronem. Reszta bardzo podobnie.
Przy okazji prosiłbym o poradę na co mogę zmienić śniadaniową owsiankę której nienawidzę!! :)

Mam 84 kg, 185 cm wzrostu.
Trenuje 5 razy w tygodniu od pon-pt. Siłownia - trening dzielony

Moim celem jest zdobywanie masy mięśniowej.

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jedz aż tylu jajek dzień w dzień bo ci się znudzą.Jabłko lepiej zamień na banana ( ma więcej węgli ).W kolacji nie uwzględniłeś mleka a przecież nie będziesz jadł samego proszku.Jakie masz zapotrzebowanie ?
Bo nie sądze żebyś musiał jeść aż tyle białka.Płatki owsiane możesz zamienić na jakieś płatki śniadaniowe aczkolwiek owsiane są zdrowsze.

PS: O co chodzi z tym 1 g migdałów ? :D

Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-01-02 18:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
1. Jajka ostatnio jadłem przez 1,5 miesiąca i mi się nie znudziły :) Jeżeli to nie szkodzi diecie to póki co mogę je jeść
2. Ok banan, ale chyba trza by urozmaicać, to jakie owoce jeszcze?
3. Odżywki rozpuszczam we wodzie, mleko tylko rano do owsianki
4. 1g migdałów :D sorki chciałem zaznaczyć o której mam trening, a pustego posiłku nie mogłem zapisać więc wpisałem migdała :)

No faktycznie pokazuje 128g białka. Wydaje mi się trochę mało... mam masę budować a tak mało białka? ;o



-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jajka są bardzo dobre ale staraj się jeść na miękko/twardo bo sadzone lub jajecznicę nie powinno się jeść codziennie bo niezdrowe jest masło które się smaży.Możesz jeść więcej owoców i warzyw ale tak żeby ci się makro zgadzało
Jeżeli intensywnie ćwiczysz to zalecane jest nawet 2,5 g białka na kg masy ciała więc w sumie chociaż w zapotrzebowaniu masz mniej to możesz jeść więcej ale już nie przesadzaj.Także jeżeli ważysz 85 kg to możesz jeść 212 g białka


A i może zamiast dwa razy dziennie pić białko to wypij raz a na noc to zjedz twaróg

Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-01-02 22:51:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegle zlozone po treningu

Następny temat

Chleb :D

WHEY premium