SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Mesomorph w białym opakowaniu a stary w czarnym różnice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Siema. Czym się różni nowe meso w białym opakowaniu od tego w czarnym ? Na jednym i drugim jest wszystko to samo napisane. Geranaburn (geranium oil extract) to jest geranium czy tego nie ma w składzie?


Zmieniony przez - AreQSprint w dniu 2017-02-12 10:58:37

Kupię gry na PS3 gg:20734311

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
jadłem obie wersje, ta nowa nijak ma się do starej, 1.3 to ona chyba nie widziała, efekt na granicy placebo (przynajmniej dla mnie). Przy starej 0.5 miarki klepało nieziemsko, przy nowej 1.5 miarki i nic, może pompa na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
A jest coś jeszcze co może się równać ze starym meso ? Co powiesz na fury ?

Kupię gry na PS3 gg:20734311

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
jedyny godny polecenia URX Bombshell, zaglądnij do działu targowisko, tam możesz zaopatrzyć się w sprawdzone sztuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
shori
jedyny godny polecenia URX Bombshell, zaglądnij do działu targowisko, tam możesz zaopatrzyć się w sprawdzone sztuki :)
czemu uwazasz ze jedyny godny polecenia?patrzac po tescie pw w Dopingilu to jeszcze pare innych ludzie polecaja..autorze jadlem furry i polecam,ja zaczalem od pol porcjii mimo ze mam spore doswiadczenie z takimi pw i klepalo dobrzs i sporo czasu minelo zanim wszedlem na 3/4porcji.. a do calej porcji doszedlem przy ostatniej porcji tylko dlatego bo chcialem zobaczyc jak dziala cala a tak zjedzona cala pucha polporcjami i 3/4porcjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234307
a ja polecam od od stymulantow na 2 solidne miesiace i korzystanie z podstawowej suplementacji
zobaczysz ze to kwestia czasu az przyzwyczaisz sie do tego, ze kofeina np z polaczeniu z tyrozyna ma moc jak i radosc z treningu lepsza.

rozumiem jak bysmy wspomagali uklad miensiowy w celu lepszego i efektywniejszego treningu tak jak dziala SAA, stymulacja ponad norme ukladu nerwowego, nie przynosi nic specjalnego dla naszych musli, malo tego i tak odbije sie to na szybszym wypaleniu chocby CUN

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Mimo waszych opinii zakupiłem nowe meso smak arbuz i jest może słabszy niż wcześniejsza wersja ale coś tam działa. Smakowo nie ma co się rozpisywać bo jest przeładowany smakiem arbuza żeby zabić gorzki smak zawartych substancji. Pobudzenie jest, zwiększone pocenie się jest no i skupienie i większą motywacja też na plus. Dodatkowo opóźnienie zmęczenia. Nie ma co narzekać na tą nową wersję ;)

Kupię gry na PS3 gg:20734311

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234307
cala miarke dajesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Tak. Tak samo jak przy starym. Niektórzy pisali że po pół miarki ich trzęsie ale ja nic takiego nie czułem, po prostu było fajnie.

Kupię gry na PS3 gg:20734311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o chrom.

Następny temat

jabłczan kreatyny w cyklu siłowym kiedy dodac

WHEY premium