SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, plan na przyszłe miesiące.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

21

Waga

72

Wzrost

178

Cel treningowy

Masa, siła

Staż treningowy na siłowni

Przerywany przez kilka lat, teraz systematycznie msc za mną.

Uprawiane inne sporty

jedynie rekracyjnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

W miarę, staram się trzymać kalorie(3500+) i mikroskładniki

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Idzie do mnie paczka z witaminami, białkiem i kreatyną

Ostatnio przerabiany plan

dla początkujących z forum, ten z etapami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
Cześć, potrzebuję nowego planu. Cel to zwiększyć masę i siłę. Ćwiczyłem tym planem z polecanych na forum dla wprowadzenia organizmu ale jakoś nie czuję tego. Wcześniej zawsze ćwiczyłem splitem.
Ostatnio nie mogę robić przysiadów, odzywa się kontuzja z młodszych lat kiedy brałem udział w biegach. Zerwany mięsień koło biodra, nie znam dokładnej nazwy tego ścięgna/mięśnia. Przez ten ból musiałem przejść na split ale robienie dołu nadal robię z rozwagą. Zdrowie ponad wszystko.
Chciałbym poprosić was o pomoc w planie, chciałbym nabrać kilo i zwiększyć siłę. Planuję teraz długotrwała i systematyczna przygodę z siłownią także jestem cierpliwy na efekty ;)

Co do supli, potrzebowałem witamin bardzo a przy okazji zakupiłem jeszcze białko i kreatynę od SFD. Ponieważ czasami z tym białkiem słabo wychodzę w diecie(prowadzę dziennik na "myfitnesspal")
Z góry dzięki za każdy czas który poświęcicie aby mi pomóc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Tutajmasz przykładowy split.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening split do oceny!

Następny temat

od czego mam zaczac ??

WHEY premium