SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie , marta894

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Z jednej strony fajnie bo generuje mi to większy deficyt ale z drugiej strony odbija się to na treningu bo jak mam dość intensywny dzień w pracy gdzie jest więcej chodzenia i przenoszenia to później ta sztanga waży 2x więcej niż zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
30.01
Ok14tys kroków
1)tosty z masłem orzechowym i bananem , jajecznica , warzywa , orzechy
2)tosty z serem , warzywa
3) kurczak ,marchewka
4) ryż zapiekany na mleku z izolatem , z gruszką , jabłkiem , cynamonem, masłem orzechowym , 50g czekolady , łyżka miodu
Ok 2tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podoba mi się ten numer 4. Bardzo smakowicie brzmi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Był taki :D ostatnio to właśnie moje ulubione połączenia albo ryż na mleku z jabłkiem , albo owsiane:D chociaż na jutro pomieszałam sobie ryż z owsianka izolatem truskawkami , bananem i po treningu obowiązkowo z zelkami i biszkoptami i już się nie mogę doczekać aż to zjem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I też masz tak, że na koniec treningu, np. przy burprees, trzyma cię w formie myśl o tym, co zjesz później ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Przy końcu treningu nie , przeważnie te ostatnie ćwiczenia dają mi popalić i mam ochotę poprostu uciec , ale na cardio czasem moje myśli krążą w koło jedzenie :p zazwyczaj trening mi wejdzie za mocno i jedyna rzecz o jakiej myślę to to jak bardzo nienawidzę tej bieżni i tego kto ją wymyślił :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Tak apropo tego po treningowego :D no i ten ryż z gruszką i masłem też się załapał :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sadyzm wrzucać takie zdjęcia, kiedy już mam wyczerpany limit na dzisiaj ; ) Albo mój masochizm, że piszę o jedzeniu.

A serio- dzięki za inspiracje, o ile zwykle nie lubię ryżu, to w takiej wersji baaaardzo chętnie wypróbuję.
A zastanawiałam się, po co dzisiaj w Lidlu sięgnęłam po masło orzechowe....

Ps. Ty na jutro masz to już wszystko tak przygotowane ?



Zmieniony przez - Ana11 w dniu 2020-01-30 22:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Posiłki wyglądają mega smacznie !

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Ana11
Sadyzm wrzucać takie zdjęcia, kiedy już mam wyczerpany limit na dzisiaj ; ) Albo mój masochizm, że piszę o jedzeniu.

A serio- dzięki za inspiracje, o ile zwykle nie lubię ryżu, to w takiej wersji baaaardzo chętnie wypróbuję.
A zastanawiałam się, po co dzisiaj w Lidlu sięgnęłam po masło orzechowe....

Ps. Ty na jutro masz to już wszystko tak przygotowane ?




Zmieniony przez - Ana11 w dniu 2020-01-30 22:27:28



Tak :D , prócz kolacji bo w sumie został mi +-300kcal i jeszcze myślę co bym zjadła :D standardowo jak pracuje wszystko mam przygotowane . Inaczej z czasem ciężko bo z rana trening , później na 2-3h godziny do domu , zależy jak wstanę i do pracy . To wtedy ta chwilę wolnego wolę poświęcić na kawe i serial zamiast ogarniać posiłki :), no chyba że ide do pracy rano to mam ogarnięte wszystko prócz śniadania i ewentualnie kolacji jeśli to jest dzień bez treningu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie shiruetto

Następny temat

wzmocnienie odcinka środkowego pleców

WHEY premium