SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowinka / BLOG / redukcja + poprawa formy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moga miec tyle, jezeli maja malo miesni 0 zobacz na ta pierwsza ona ma nogi juz teraz chude, jak by zdjac tluszcz to zostana patyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
to ja moge miec wiecej o matko,wiekszosc z nich jest mojego wzrostu a nwet mniejsza ta jedna bo ja jestem 5,1 foot a ta druga 4,11.Bo to tez zalezy odtego ile masz lat i ile wazysz.Pamietam jak po operacji wyslali mnie do dietetyczki,bo za duzo wazylam to ona pomimo mojej tuszy powiedziala mi ze moj BF nie jest az taki duzy.ze czasem kobiety z moim wzrostem i moja waga maja o wiele wyzszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
U mnie nie najlepiej.
Cos z przewodem pokarmowym swiruje.
Wczoraj w nocy wyladowalam juz na pogotowiu, bo po kilkudziesieciokrotnych wymiotach (odwodnienie) i skurczach brzucha, wylam z bolu. Kroplowka i domiesniowe zastrzyki z przeciwbolowych i rozkuraczajacych lekow, troche pomogly. Nie wiedzieli co mi jest bo objawy byly niezbyt charakterystyczne. Na wypisie widnieje zapalenie jelit. Ale skad, tak w jeden dzien, nagle? Ja podejrzewalam skorke od pomidora ( bo najadlam sie ich rano duzo, a wiem ze zdazaly sie niektorym takie rewelacje) lub jakies bakterie z basenu na ktorym bylam rano.

Dzis wieczor tez nie zapowiada sie ciekawy, brzuch wrocil, przynajmniej nie wymiotuje.

Zalecono mi diete ryzowo-kleikowa min 2 dni najblizsze. Ruszyc sie nie moge bo wpol zgieta chodze prawie. Wiec pod wzgledem redukcji nieco ciulowo :/ Pewnie woda i miesnie poleca, bo juz chyba z kg na wadze mniej jest. Oby jak najszybciej sie to skonczylo.

clearwater - ja ten olej "siup" i zagryzka pieczywem, albo wiecej jem slonecznika, orzechow.

Zmieniony przez - nowinka w dniu 2008-07-05 18:40:40

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
nom to u mnie początkowo też stwierdziła sprawę jelitową po czym po 12 h powrót na pogotowie i wteeeeedy nereczki stwierdziła no ale cóż... na szczęście już ok, Ty tez szybciutko wracaj do zdrowia:):) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
też ci życze powrotu do zdrówka.Trzymaj się.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Zdrówka, zdrówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Trzymaj się, zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
Dziekuje wszystkim za dobre slowko.

Dzis juz chyba w porzadku. Zjadlam troche mieska (cielecina + kurczak) i warzyw (papryka, cebula) oraz platki wielozbozowe. Choc w sumie na kaszki ktore jadlam ostatnie 2 dni nie narzekam, bo lubie je od zawsze :D
Jezdzilam tez z godzinke na rowerze (niestety tempo spacerowe). Chcialabym jutro pobiec HIITa ale nie wiem czy nie za wczesnie? Dzis brzuch czulam juz tylko przy zginaniu. W weekend moze wrzuce foki, bedzie akurat 4tyg, od poczatku dziennika, i chyba moja "brzuszny 3faldowy pancernik" zmniejszyl sie....

Zmieniony przez - nowinka w dniu 2008-07-07 21:48:47

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Oj kurcze biedaku,dobrze ze juz cie nie boli.Moje dzici czesto maja takie zapalenie jednodniowe dokladnie 24godziny,a potem wszystko okey,moze mialas to samo.Mozna to zalapac wszedzie a szczegolnie w wiekszym skupisku ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka przemiana materii- odzywki- brzuch...

Następny temat

Jakie ćwiczenia na rozciąganie?

WHEY premium