SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe rozplanowanie treningów, prośba o pomoc.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Witam.Mam kilka pytań co do rozkładu treningów w tygodniu. Otóż od maja robię redukcje schudłem 10kg z 92kg na 82kg. Chciałbym jeszcze przez te wakacje zjechać trochę z tłuszczu lecz mam pewien problem. Do teraz ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłce a 2 dni poświęcam na aeroby itp. Ale konkretnie:
Za tydzień wyjeżdżam do pracy do Niemiec,a w pobliżu nie mam zadnej siłowni, lecz plus jest taki że jestem do weekend (od piatku wieczora do niedzieli wieczór) w domu i teraz kilka pytań:

1.Czy warto ćwiczyć przez weekend czyli w sobote i niedziele na siłowni? Jeśli tak, to jaki trening(pod kątem redukcji) robić FBW czy może splita(chodź na niego nie mam pomysłów żeby na 2 dni rozłożyć) czy może ACT(tylko tu chyba się ćwiczy 3 razy w tygodniu)?

2.W czasie tygodnia (jak jestem w Niemczech) chciałbym wrzucić jakieś aero albo hitta? 3 razy czy może 4 razy w tygodniu?


Nie wspominajcie o diecie bo mam ułożoną i się sprawdza jak narazie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podziel ciało na dwie części- innej możliwości razcej nie ma w dwoch dniach treningowych.

aeroby/interway jak najbardziej wykonuj jeśli możesz w tym czasie[w czsie tygodnia gdy pracujesz]

a jesli dieta faktycznie się nadal będzie sprawdzała to można liczyć, ze powinieneś nadal pomału czynić postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Dzięki.Z tym podziałem ciała na 2 części może być coś takiego??
Sobota
-Plecy,
-klatka
-biceps
-przedramię

Niedziela
-Uda
-barki
-triceps

-łydki

1.A gdzie wcisnąć kaptury? Sob czy Niedz??
2.Mniej wiecej ile ćwiczeń dać na każdą partie? (3 na duże partie,a 2 na małe?)

Aha,co do brzucha to mam zamiar robić 6weidera wiec na siłowni odpada.

Zmieniony przez - adi1125 w dniu 2012-07-02 23:30:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik Pytanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium