SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa prosi o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 245
Dzięki dziewczyny, niby nic nowego, ale przynajmniej przestałam odstawiać histerię, niestety tak mam po napadzie. Jadę dalej. Postaram się wyregulować kcal i trzymać je na stałym poziomie przez kilka miesięcy. Czy są jakieś wspomagacze, nie wiem suplementy, albo rodzaje pokarmów które chociaż trochę ograniczyłyby moj apetyt? Chrom nie zdał egzaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Teraz jestem w pracy i za bardzo nie mam czasu, ale później Ci napiszę coś na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 245
Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 245
Hej, tak z ciekawości (nie z chęci stosowania) chciałabym się zapytać profesjonalistów za jakich Was uważam, co sądzicie o tej diecie http://szybkaprzemiana.pl czy to kolejna amerykańska ściema, czy może jednak jest coś warta i może przyczynić się do poprawienia metabolizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pic na wodę fotomontarz, nie da się nadnerczy zregenerować w dwa dni, i nie wiem też na jakiej zasadzie ma działać to, że po dniach bez tłuszczu po ich dodaniu nagle spalamy zapasy tłuszczu w organiźmie...
Dieta może przynieść efekt w postaci schudnięcia, bo to po prostu głodówka jeśli spojrzeć na proponowane ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a jak myślisz?
w odchudzaniu czy budowaniu sylwetki NIE MA DROGI NA SKRÓTY:)
owszem, jest parę sposobów na poprawienie metabolizmu, ale to są w zasadzie kosmetyczne zmiany
Po prostu pamiętaj o zasadach zdrowego i zbilansowanego odżywiania, odpowiedniej regeneracji oraz podejścia do diety oraz treningu i się uloży:--)
moim zdaniem,ciężko Ci zapanować nad apetytem, gdyż ma on podłoże psychologiczne. ale to jest apetyt czy głód? jakiego produktu Ci brakuje?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
paula.cw
Pic na wodę fotomontarz, nie da się nadnerczy zregenerować w dwa dni, i nie wiem też na jakiej zasadzie ma działać to, że po dniach bez tłuszczu po ich dodaniu nagle spalamy zapasy tłuszczu w organiźmie...
Dieta może przynieść efekt w postaci schudnięcia, bo to po prostu głodówka jeśli spojrzeć na proponowane ilości.


bez tłuszczu, a łosoś jest w pierwszej fazie. wtf?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Żeby nie było, że nie czytałam zaleceń to się czepiłam tych absurdalnych. Ale cała dieta jest absurdalna, więc można by się pewnie czepiać jeszcze bardziej :P
Ale biznes się kręci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 245
Dziewczynki, spokojnie, ja nie zamierzam przejść na tą dietę, szukam tylko argumentacji dla moich koleżanek, aby tak ściśle nie wierzyły w to co jest tam napisane. Schudnąć pewnie schudną, bo dieta zakłada picie ogromnej ilości wody plus tak jak pisałyście niskie kcal. Dieta trwa 28 dni(składa się z 3 faz x4 tygodnie). Tak jak mówię: JA JEJ NIE CHCE STOSOWAĆ, a pytań bo interesuje się Waszym zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 245
Kebula, faktycznie mój apetyt wynika z kwestii psychologicznych. Rozmawiam ostatnio na terapii o tym z moim terapeutą, pracujemy nad tym, problem tez jest w tym, że ja nie akceptuje swojej nietolerancji pokarmowej i stad moje skubanie, podjadanie produktów które kocham, a których nie mogę jeść (biały chleb, kluski, naleśniki, makaron- wszystko najlepiej aby było z pszenicy), ale juz jest postęp. Od poniedziałku nie podjadam, nie skubie, nie pozwalam sobie na kawałek tego czy tamtego co jest zabronione, problem ogarnięty jest i będzie lepiej


Zmieniony przez - RozmarzonaOptymistka w dniu 2016-09-22 15:44:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmniejszyć zmęczenie przy Hashimoto?

Następny temat

Dieta i trening do oceny.

WHEY premium