SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa praca, malo czasu na trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 359
Siema. Od dwóch miesięcy mam nowa prace, zawsze o tej porze roku gralem z kosza/noge z 4x w tygodniu i dorzucałem do tego silke. Teraz pracuje do 19 i albo nie mam czasu na silke, albo trenuje w domu handelkami które maja ledwo 12 kg i po nich ide biegac. Przez okrojony czas i siedzący tryb zycia na brzuchu się zebralo. Czy postawić na normalny trening na siłowni w seriach po 8-12 powtorzen i do tego bieganko i okroić węgle, czy machać w domu tymi handelkami, biegac i okroić węgle? Mam 80 kg na 178 cm wiec nie jestem fest zalany, ale brzuch mi się nie podoba.

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Treningi silowe + metaboliczne w domu, tak sugeruje. + dieta dostosowana do danej aktywnosci.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 359
Silowe czyli ,,klasyczny'' trening typu 2 partie po 10-12 serii, a trening metaboliczny? powiesz słowo więcej na ten temat ? Jest cieplo, dobre warunki do biegania, jest determinacja, tylko chcę robić skuteczne i przemyślane czynności,

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
klasyczny FBW, metaboliczny czyli wyszukiwarka, lub specjalny dział w tej tematyce.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny ;)

Następny temat

Dieta do oceny xd

WHEY premium