SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa ostrowia co sądzicie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31992
po ostrowi zero problemow z zoladkiem, piana niewielka - chyba mieszacie to w wiadrze lopata.

smak ok - tu musi przypasowac.

sa lepsze bialka, ale to najgorsze nie jest.

czemon - ma swoj swiat trzeba go zrozumiec, lecz nie kazdego stac na to zeby kupic bialko po 100zl/kg - woli kupic ostrowie - i przykladowo moze mu zostac na cos innego, jakies witaminki badz miecho.


imo. - dobre bialko spelnia swoja role, jest duzo drozszych smaczniejszych itp. ja tam nie mam problemu moge kupowac to co chce jakie chce bialko jaki chce stack, ale kupuje ostrowie i mono ;)

pozdrawiam znawcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
smaki słabe, rozpuszczalność słaba,

ale jak już wcześniej pisałem to nie jest białko instant,

jako WPC spełnia swoją rolę w 100 %, ja stosuję bez problemów

dla ludzi kierujących się smakiem, czy konsystencją oczywiście istnieje mnóstwo lepszych opcji, począwszy od taniutkiego polskiego SP80 z Olimpu po WPC z dodatkami z Optimum Nutrition

dla tych, którzy traktują WPC jako narzędzie do uzupełniania braków w diecie a co za tym idzie osiągania celów sportowych Ostrowia jest SUPER

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2009-04-20 10:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ok przekonaliscie mnie . lece do sklepu po 20 kilo cudownego wynalazku .

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
czemon ma kasy od chuuja a wygląda jak suchar zapewne

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Zmieniony przez - Mr. J w dniu 2009-04-20 13:51:12

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Mr.J raczej nie wyglądam na suchara . w porównaniu do mnie to ty raczej wygladasz tak . ai tu nie chodzi wcale o wielki majątek o kase na te ostrowie bo ile ona kosztuje 40 ? ja kupuje białko średnio po 59 zeta czasem za 80 w sklepie oczywiście to drozej stoi dlatego trzeba jakos sobie radzić

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
nie rozumiem tylko po co tak wrzucasz innym,że kasy nie mają,nie każdego tatuś i mamusia rozpieszczają,będziesz miał żone i dziecko to inaczej gadał będziesz...

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
tylko w tym problem ze mnie tatus i mamusia nie rozpieszcza . i nie szydze z tych co nie mają kasy ale nie potrafie skumac dlaczego paru złoty nie dołozyc i miec lepsze :d

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
To skumaj to, że nie każdy ma kasę żeby dorzucić te parę (20-30zł - czyli 2 opakowanie ostrowii - 32zł) do białka różniącego się zapewne tylko smakiem i tym, że w składzie ma mniej białka niż sugeruje producent. A nawet jak ktoś ma kasę to często woli mieć jednak więcej, za mniejsze pieniądze, bo białka w białku w ostrowii jest tyle ile jest napisane na opakowaniu, więc do uzupełnienia braków w diecie nie widzą sensu ładować kasy w coś droższego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
dobra ani ja nie zmienie zdania ani ty nie zmienisz .

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj wzrost prosze o pomoc

Następny temat

Wybór drążka

WHEY premium