SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa i niedoświadczona... pomocy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
witam! przeczytalam wszystko i wlasciwie jestem zadowolona ze tak duzo sie wypowiadacie . teraz juz wiem troszke wiecej nio i tak jak juz pisalam, skorzystam z wszystkich rad... yyyy... no prawie wszystkich nieprawdaz om? . co do kawy to od "naduzywania" (niewiem czy to dobre slowo, no ale wlasciwie slyszalam o uzaleznieniach od kawy :D) zabki robia sie zolte (przebarwienia) a... to ozdobą nie bedzie . to chyba jedyny minus?
najgorsze jest to, ze w moim miescie niema sklepu z odzywkami, suplementami... ah co za zadupie ;-/. poki co, guarane moge zastapic napojami ktore ja zawieraja?
sweter wspomnial o diecie... oczywiscie o niej pamietam . ogólnie jestem na jogurtach, owocach, warzywach, witaminach - od dluzszego czasu.

pozdrowienia i usciski z deszczowej brodnicy...

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juli sklep z suplementami to zadna atrakcja, u mnie w miescie jest ich 10 a ja i tak kupuje w internecie i radze Ci to samo

nalotu na zabkach nie stwierdzilem osobiscie, a pijam kawki bardzo duzo i zabki pozostaja biale i ladne

dzieki za pozdrowki tylko jeszcze powiedz gdzie ta brodnica jest mniej wiecej

pozdrawiam rowniez.. apsik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
oo przypomnialo mi sie... cwicze, cwicze, ale mam pewne obawy...
chcialabym miec delikatne, kobiece cialko, ale wysportowane, a boje sie ze moje miesnie sie "uwypukla" (?). jakie cwiczenia mam robic zeby tak sie nie stalo? gdzies wyczytalam, ze wystarczy stretching, ale czy rzeczywiscie wystarczy?

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kobiety nie sa tak zaprojektowane by miec wypukle miesnie... Twoj organizmdo tego nie dopusci... jezeli boisz sie wygladac tak jak panie kulturystki z kolorowych pisam to nie ma obaw - one ostro koksuja;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
oj, oj, a niedobra julii nie odpowiedziala om-owi ... a wiec MOJA brodnica lezy niedaleko torunia (ok. 60km). smie juz przypuszczac ze w moim miescie sklep z suplementami do rzeczywista atrakcja :D. skoro Ty masz ladne zabki to mysle ze i mi nic nie bedzie. ale najpierw kaffke bede musiala... polubic . dziekuje za szybka odp. teraz sie juz uspokoilam =) i mysle ze bedzie tak jak byc powinno . teraz ide troszke na sloneczko, ktore wlasnie sie pojawilo (trzeba korzystac poki jeszcze swieci!). milego dnia!

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
torun to akurat wiem gdzie lezy.. wlasnie odprowadzalem kolezanke na pociag do tego miasta (egzaminy)...
z zabkami moze byc roznie, bo ja mam genetycznie mocne i jasne, anyway pamietaj by uzupelniac wapn ktory kofeina wyplukuje (i inne jony jako ze jset lekkim diuretykiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
julio...same jogoorty..warzywa i owoce nie wystarcza..mozna zrobic wiecej zlego niz dobrego..

poczytaj:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657&x
https://www.sfd.pl/temat64042/

to powinno pomooc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy sie tak napewno zacznij sie oswajac z mysla ze codziennie bedziesz jesc miesko/ryby... bez tego ani rusz...
do chudego nabialu Cie nie bedziemy zmuszac;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy gainerek

Następny temat

Co TO ma Byc

WHEY premium