SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa Ostrowia Prezentacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
sklad amin nie powala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Za to cena powala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
75zł za 750g tego izolatu... To już wolę ten z UNS kupić albo Extensora. W ogóle brak profesjonalizmu ze strony Ostrovita. Miałem otrzymać pewne bonusy od nich już z kwartał temu a do tej pory cicho. Mogliście chociaż cokolwiek napisać. Wydaje mi się że ten temat jest częścią reklamy Ostrowi.

Coś w rodzaju "nadchodzi nowa Ostrowia, wykupujcie szybko starą dobrą, póki jest". Nowa nie nadchodzi miesiącami a sprzedaż rośnie. To dość prostackie myślenie z mojej strony aczkolwiek to czysta psychologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie wiem czys przedaz rosnie, jak dla mnie to drastycznie zmalal ostatnimi meisiacami

cena ostrowii podskoczyla juz do 40 zl za 900 g, a calyc zas to ten sam syf pod wzgeldme rozpuszczlnsoci i smaku

a w tym czasie konkurencja nie spi i to nie sa juz te czasy keidy nie bylo w sumie alternatywy dla taniej Ostrowii.

keidys bylemz wolennikiem i kupowalem to bialko, ale na dzien dzisijeszy sa o wiele lepsze propozycje.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
np.?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 955
Lepiej pare bilonów dołożyć do lepszego białka ...

"Masa robiona bez mety - to tylko białko i kotlety !" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
np uns, sfd econo, te masixy i nitony mniej pewne, jest infusion,

fitmax pure american, megabol quttro econo z tych o gorszym skladzie

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
tego sie pic nie da mąka która wysuszy każdego od środka.Po jednej porcji czuje sie jakbym byl na sacharze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
rozwiazaniem bedzie dodanie wody do proszku a nie jedzneie prochu lyzeczka prosto z worka

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak BCAA do buzi i zapić

Ostrowia przegrywa z ECONO, VitaFitem pod każdym względem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i Aminokwasy.

Następny temat

White flood + Horse Power

WHEY premium