SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nos krwawienia > MMA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Witam, miał ktoś problemy od dziecka tak jak ja, z krwotokami nosa przy lekkim uderzeniu lub gdy pojawiał się katar?
Byłem u laryngologa i stwierdził że mam przegrodę nosową krzywą i operacja powinna pomóc, miał ktoś podobne problemy i wypowie się na ten temat? trapi mnie czy po operacji mógłbym trenować sztuki walki i w przyszłości walczyć w zawodach. Dodam że mam 20lat, planuje jeszcze pójść do innego specjalisty, z góry dzięki.


Zmieniony przez - GłodnySukcesu w dniu 2018-12-04 13:17:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
A skąd mamy wiedzieć co będzie po operacji? Pozostanie Ci spróbować i się przekonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzywą przegrodę i krwawienia nie mam. To może raczej jakiś typ budowy naczyń krwionośnych?


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-12-05 10:19:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
idz do innego specjalisty, krzywa przegroda sama w sobie wogole nie przeszkadza jezeli chodzi o krwawienia, może masz tak nos zbudowany i tyle. Jeżeli nie masz mocnych krwawien to bym sie nie przejmował, ja niekiedy jak dostane to tez krew poleci , wysmarkam i lece dalej. Jeżeli masz obfite te krwawienia to juz tylko specjalista Ci powie, może brak witamin i słaba krzepliwość krwi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 798 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14391
Witam. Nie wiem czy u Ciebie może to być to, ale przez około pół roku czasu borykałem się z problemem krwawienia z nosa a były to krwawienia baaardzo obfite i częste, nawet 8 czy 9 razy dziennie. Dosłownie pogłaskanie się po nosie powodowało krwotoki. W przegrodach mamy coś takiego jak Splot Kiesselbacha gdzie tętniczki kumulują się na małym obszarze i często są na powierzchni scianki nosa. Łatwo pękają. Miałem to wypalone raz, przeszło mi na może dwa lata i potem znów. Pani doktor powiedziała mi, że może się to powtarzać lub że z czasem samo przejdzie i naczynka bardziej się schowają. Ten splot to przyczyna 85-90procent krwawień z nosa. Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz nosa.

Wiecej