SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nolwadex a wzrost !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Witam
Mam 18lat 37 w kablu 176cm 70 kg.i jestm jeszcze w fazie wzrostu bo przez oststnie 3 misiące podrosłem 2cm.Przeczytałem ostnio artykół o przeprowadzonych badaniach.Mianowicie było w tym coś takiego że pierwszej grópie nastolatków z opóźnionym dojżewaniem płciowym zaczęto podawać testosteron a w drugiej grupie testosteron i coś na aromatoze-nolvadex czy coś w tym stylu(nolvadex chyba dlatego że główną przyczyną zachamowania wzrostu są estrogeny).Wynik był taki że przewidywany wzrost ostateczny w tej drugiej grópie był większy o 7cm. !U mnie również wykryto jakąś niewiadomego pochodzenia niedoczynność jąder!Dlatego mimo swojego wieku jeszcze sie nie gole i wyglądam na małolata chociąz nie jestem taki mały :).Lekarz przepisał mi na to undestor.A ja chce tak od siebie dołączyć właśnie nolwadex, bo skoro moge być dzięki temu troszkie wyższy to chyba warto spróbować??!Znacie może jakieś inne leki na opóźnione dojrzewanie, bo ten lekarz to taki neptyk że on umarłemu by witaminy przepisywał.Jak myślicie warto to dołączyć ,jeżeli tak to w jakich dawkach go stosować?

Pozdrawiam i zgóry dzięki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Zalezy jak jest tego przyczyna , leki z grupy ai hamuja estrogen , jeszcze na wzrost stosuje sie inne leki oxa , gh ...
Mi nolva wydaje sie niezłym rozwiązaniem , aczkolwiek jeszcze rosniesz nieźle
Co do tych jąder to może by wierzchołek góry lodowej , u mnie było podobnie pierw hiperprolaktemia a potem od cholery odchylen wykryto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
ktoś jeszcze ma jakeś pomysły???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Stary. Edytuj swoja notke i napisz ja w jezyku polskim.
Czytac sie tego nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Przeczytaj od początku do końca a napewno zrozumiesz o co pytam.Podro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
nikt nic nie wie na ten temat??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vinstrol + meta???

Następny temat

Cisnienie

WHEY premium