SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nolva tomoxifen ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
Witam serdecznie mam problem taki że jak byłem młody czyli jakieś 10 lat temu miałem z 19 lat wziąłem 100tab mety niby odblok był jakiś tam parę tabletek clomid już nie pamiętam dokładnie to był jedyny cykl jaki zrobiłem w życiu po jakimś czasie już nie pamiętam dokładnie rok może dwa zrobiło mi się gino albo lipo co jakiś czas czułem i do tej pory czuje raz na jakiś pieczenie sutków ciepło napompowane zimno normalne i tu pytanie czy cos da jak wezmę tamoxifen czy tam nolve ? z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam


Zmieniony przez - jakubnow w dniu 2022-01-20 15:12:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
No wiem ale myślałem że jak wezmę nolve to pomoże ale już wiem że nie. Ogólnie jadę na sarmach już z 4 tydzień i raz czuje suty raz nie jak i przed ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Zrób usg, będziesz miał pewność czy to gino czy lipo.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Jw zacznij od usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
Ok tak zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Jeśli to gino to nie od metki po dwóch latach
Albo Gino z okresu dojrzewania
Albo lipomastia nie wiem jaki masz bf ,chociaż przy dość niskim też potrafi wystąpić
Nolvadex=tamoxifen

Jak chłopaki lekarz,skierowanie i badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
Teraz na masie jestem to około 18 % bf ale od tej porty nie schodziłem niżej jak 14% i raczej przy tych 14% było to samo może minimalnie mniej. Ogólnie myślałem żeby nolve albo tamoxifen spróbować może by coś dało ale wolałem napisać żeby się upewnić że dobrze myślę i czy w ogolę po takim czasie jak bym zastosował czy by to w ogolę coś dało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Zamiast paść się lekami nie możesz wybrać się do lekarza aby wystawił zlecenie na usg? Aby mieć pewność co się dzieje?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Badanie obrazowe/diag i masz jasne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Dokladnie,poza tym jak będzie Gino to wyrwiesz skierowanie na zabieg na nfz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 959
No moge ale jest taka sytuacja ze teraz biorę sarmy mk 677 i rad 140 około tygodnia i wydaje mi się ze się ból nasilił i nie jestem pewny czy po sarmach gino może się robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40
Po mk nie ale po Rad140 już tak. Odstaw narazie to co bierzesz i jw, idź do lekarza bo szukasz na siłę wszędzie problemu. Nikt tutaj z fusów nie wywróży.

Androchem team
Ave AC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon 250 - pytania, badania

Następny temat

Długie bycie na bombie bez wcześniejszego zważania na konsekwencje ,pomocy.

WHEY premium