SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nolva i rak !?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Juniorr nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem chodziło ci o to że ari jest znakomite na redukcję i nie trzeba do tego clenu/salki czy tak ?
A wysuszy=spali dobrze facik ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
a czy jest w takim razie opcja, że połączenie z innymi saa powodowałby przyrost mięsni z jednoczesnym spadkiem tłuszczu, przec nie trzeba by było robić redukcji po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Scorpio, ALE Tamox to AE i SERM, zasadnicza roznica

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
a czy jest w takim razie opcja, że połączenie ari z innymi saa powodowałby przyrost mięsni z jednoczesnym spadkiem tłuszczu, przez co nie trzeba by było robić redukcji po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Takie sprawy koryguje dieta, jednak aby budowac i ciac sie rownoczesnie to juz nie ten poziom, nie na twoje mozliwosci skoro zadajesz takie pytania.

Ari samo z siebie nie spali fatu etc. , nie jest termogenikiem, tylko IA, mylisz pojecia.

Na SAA wystarcza aeroby i dieta, dzieki podkreconemu metabolizmowi jestes w stanie sukcesywniej palic tluszcz niz zwykle, do pewnego poziomu.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
a czy dodatek ari do cyklu całkowicie powstrzyma odkładanie się tłuszczu? Czy opłaca mi sie ta inwestycja jezeli jestem odkładanie tłuszczu wrażliwy?

to że samo ari nie jest spalaczem to wiem dlatego się zdziwiłem czytając ten post:

jak dasz sam ari na redukcje bez innych saa
to ci juz zadne sally itd nie potrzeba ew lajcikowy
spalacz.A i tak cie wysuszy elegancko


To własćiwie jak to rozumieć??

Zmieniony przez - arnold5551 w dniu 2007-10-04 13:01:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
"a czy dodatek ari do cyklu całkowicie powstrzyma odkładanie się tłuszczu?"

NIE...

Sam jestem podatny na odkladanie sie fatu i jak wezmiesz za duzo testa troche diete z***iesz to i ari nie pooze

Teraz lecialem prop 75mg e2d i 0.5mg ari ed i fat palilo...dodalem 10-20mg mety na ktora jestem za***iscie podatny i kupa...zaczelo mnie zalewac

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
ciekawy wątek

O,5 tabsa to dużo brałeś

a jak ja jestem podatny na aromatyzacje i bym brał 250mg omu lub sustanonu e7d lub e5d + 400mg bolda e7d to myślisz paliłoby? lub przynajmniej powstrzymałoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Czytaj ze zrozumieniem zalezy czy dodajesz
do ariego inne saa i w jakich dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji i stosowanych srodkow..zadajecie pytania na ktore nie da sie jednozanacznie odpowiedziec. Ari = IA = powstrzymanie aromatyzacji = zminimalizowane ryzyko "zalania".A o ile mniejsze - czytaj od poczatku

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 omki i 100 mety co sadzicie?

Następny temat

po czym poznajecie ze koks dziala?

WHEY premium