SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nokia e52 + gwarancja+ bardzo duzo gratisów - okazja!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 532
Na sprzedaż jest super telefon biznesowy dla wymagających z bardzo wytrzymałą baterią (starcza na tydzień przy normalnym używaniu -wifi, sms, gadanie) i prockiem 600mhz (szczegółowa specyfikacja na stronie producenta ;)). Pełen zestaw - oryginalne pudełko, gwarancja, faktura, instrukcja, słuchawki, ładowarka, przejściówka ładowarkowa na starszy typ, kabel do komputera (można ją ładować przez podłączenie do kompa). Do tego gratisy: uchwyt samochodowy, skórzany futerał (telefon w stanie bardzo dobrym - folia na wyświetlaczu i aparacie), próbka Olimp Massacra i Monohydrat Kreatyny Hi-Tec 250 gram. Całość sprzedam za 420 zł - z możliwością niewielkiej negocjacji. Telefon w pełni sprawny z lockiem na Orange, sprzedaję bo nakręciłem się na inny -miałem nokię n95 8gb długi czas i przyzwyczaiłem się do slidera i wyjścia na tv. Jestem z Torunia jakby co. Zdjęcia poniżej. Zachęcam do kupna.










Bezmyślny trening jest dla frajerów.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 532
Cena 350 zł - niżej niż allegro i niżej nie zejdę.

Bezmyślny trening jest dla frajerów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulki NIKE AIR

Następny temat

Kurtki Kangurki , Polowka Atlethic Dept,spodenki 3/4 nike air

WHEY premium