SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nokaut.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
Dostałem partyzanta prosto w oko i padłem jak dziecko... po raz pierwszy w życiu. Nie wiem czy to normalne, czy po prostu jestem słabiakiem?Mieliście kiedyś podobnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Jesteś słabiakiem. W całej historii świata nikt nigdy jeszcze nie został z partyzanta znokautowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
ciężko było by się nie przewrócić jeżeli dostałeś partyzanta :D

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Zdarza się,nawet zawodowcy padali jak wyłapywali niespodziewane strzały
2

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 295
Gosciu daj spokoj, kazdy kiedys musi upasc zeby potrafic potem wstac ;) czy to z partyzanta czy innaczej... Zdarza się

----------------------------------------

Jedyna rzecz za którą może się chować prawdziwy mężczyzna, to jego własna garda (JEDYNA)

----------------------------------------


Zmieniony przez - B_o_X_e_R w dniu 2017-02-10 21:20:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozycja konie horse stance

Następny temat

Pytanie o kask

Wiecej