SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi w boksie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Siema, jak bardzo sa wazne nogi w boksie? Mianowicie chodzi o uda, czy ja majac 183cm wzrostu, waze 71kg, i obwod mojego uda to 45cm, 15cm od kolana to powinienem sie tym martwic? Powinienem je trenowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
https://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy{Ttoomek}-t901050-s17.html#post7

Kieruje cie do mojego dziennika, jakbys mogl przeczytac ostatni post i moze cos mi poradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Trenuje się całe ciało. Imo, bokserzy z reguły szczupłe nogi mają. Są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę. Siła w nogach na pewno jest potrzebna, cios tam się zaczyna, zwłaszcza, gdy z dołu bijemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
To przy moim stazu 4 miesiecy powinienem sie nimi martwic, trenowac je ? Czy sobie narazie tym glowy nie zawracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ttoomek
...powinienem sie tym martwic?
Nie.
Ttoomek
Powinienem je trenowac?
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
A w jaki sposob moge je trenowac, i czy jest to mozliwe jezeli mam diete na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady, wskakiwanie na podwyższenie, wypady, jumping (żabki)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
To co. Mam robic np. dziennie po 50 przysiadow? Ma to sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
silne nogi to podstawa ale my się bawimy w amatorkę,ja bym bardziej postawił się na poruszanie się niż siłę tych nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
No wlasnie nie wiem co robic, czy dac sobie narazie z nimi spokoj czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nogi w boksie to podstawa. Poruszanie, dystansowanie etc wszystko robisz na na nogach.
Stąd ćwiczenia wielostawowe i izolowane są potrzebne w rozwijaniu kończyn dolnych.
Ćwiczenia koncentrycze i ekscentryka , , żeby mieć pełnowartościowe nogi.I nie chodzi o ich wielkość a użytkowość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
nogi to podstawa z postaw;) wszystko wychodzi z nóg:D

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Bazelak w K1 video z walki!

Następny temat

Muay thai a ulica

WHEY premium