SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No shotgun

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Nie wiem czy to prawda co tu pisza ??
Czy ktos kozystał z tego suplementu ??
Jakie były efektu po zakonczyenu cyklu ??
Czey to jest pic na wode ??
spzredja ktos to taniej >>??<<
VPX NO Shotgun - 820g

VPX - odżywki na światowym poziomie. NO SHOTGUN jeden z najlepszych suplementów na całym globie.PRODUKT ZAWIERAJĄCY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI NA ŚWIECIE!


NIEWYOBRAŻALNA WPROST POMPA MIĘŚNIOWA ORAZ EFEKT POBUDZENIA!


REGENERACJA, KTÓRA DZIAŁA JUŻ W TRAKCIE TWOJEGO TRENINGU!


MOC, SZYBKOŚĆ, SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ - OTO WSZYSTKIE ATUTY NO-SHOTGUN™!


WIĘKSZOŚC SUBSTANCJI W POSTACI ETYL ESTRÓW!


AŻ 5,35 GRAM BCAA ETYL ESTER W JEDNEJ PORCJI!


JEDYNY SUPLEMENT NA RYNKU DZIAŁAJĄCY NA 2 MECHANIZMY HIPERPLAZJI!


NO Shotgun - zapowiedź spełnienia najskrytszych marzeń każdego profesjonalisty już w Polsce!. SHOTGUN proponuje Ci odczucia, które w wielu przypadkach będą lepsze niż na nieleglanych środkach. Niewiarygodne?, tak to jest do cholery niewiarygodne! Zatem początkujący i sceptycy - to NIE jest produkt dla Was, nie kupujcie go z 2 powodów:

1 - początkujący mogą nie wytrzymać reakcji na to, co się stanie z ich organizmem i nie poradzą sobie z tak silną pompa oraz pobudzeniem.

2 - sceptycy przestaną byc sceptykami, a przeciez to lubią... Nie chcemy niszczyć ich deprymującej natury!

NO Shotgun to produkt dla świadomych, zaawansowanych zawodników, którzy szukają czegoś z najwyższej półki. To suplement, na który składa się masa dopracowanych detali, w których tkwi właśnie jego perfekcja.

Są trzy sposoby na rozbudowanie Twoich mięśni. Pierwszy z nich, dla wąskiego grona zainteresowanych, zwany jest hipertrofią mięśniową. Polega on na regularnym katowaniu swojego organizmu, podczas sesji treningowych, codziennej walce z genetyką, którą dała nam matka natura, w celu zwiększenia masy mięśniowej. Czy jesteś wybrańcem jednym na tysiące, którego Stwórcza obdarzył tak wysoką, procentową zawartością włókien FT (szybkich), które idealnie nadają się pod rozbudowę? Obawiam się, że nie... Możesz więc mieć problemy z przekroczeniem pewnego poziomu przyrostu mięśni. Co gorsza, biały mężczyzna, który latami ostro trenuje, dbając przy tym o właściwą dietę, może okazać się gorzej zbudowany od kolegi, który odwiedza siłownie po raz pierwszy. „Biali nie potrafią skakać" z prostej przyczyny - nie mają wystarczająco dużo włókien białych - szybko-kurczliwych. Z drugiej strony jest też wielu Afro-Amerykanów oraz przedstawicieli innych ras, którzy borykają się z podobnymi (genetycznymi) problemami. Mam jednak dla nich świetną wiadomość! Hiperplazja - zwiększa pole do popisu!

Hiperplazja - to zjawisko powstawania nowych włókien mięśniowych (na bazie istniejących). Mamy dwa różne mechanizmy jej powstawania.

- Pierwszy z nich to podział istniejących włókien poprzez rozrywanie lub rozgałęzianie, co powoduje zwiększenie ich liczby - ten typ to: Hiperplazja X-1 (HX-1).

Hiperplazja X-1 (HX-1) ma miejsce podczas uszkodzenia mięśnia na skutek ciężkiego treningu lub treningu o dużej objętości. Redline™, opatentowana i niezrównana technologia zawarta w NO-Shotgun™, to czysta energia niezbędna do zapoczątkowania zjawiska hiperplazji HX-1. Działa, nie atakując bezmyślnie twojej wagi, po prostu daje pozytywnie szokujące efekty! Redline™ naładuje Twój psychiczny i fizyczny akumulator!

- Hiperplazja (wzrost liczby komórek) X-2 lub HX-2, to nowe włókno mięśniowe formujące się podczas stymulacji komórek satelitarnych (najbardziej zewnętrznych).

NO-Shotgun na tę dziedzinę, rzuca sugestywne, biochemiczne światło. Zacznijmy od kilku komponentów NO-Shotgun™: NO2 - tlenek azotu (mowa tu o najprawdziwszym tlenku azotu, a nie o zamiennikach w stylu „identyczny z naturalnym") - rozszerzający żyły i naczynia kapilarne, powodujący napływ krwi do mięśni wraz z „mocodajnymi", budującymi związkami chemicznymi tj. “EX" (Etyl Estry HCL). Jeśli przypomnimy sobie badania nad argininą czy glutaminą, dowiemy się, iż te dwa aminokwasy wnikając do krwi stymulują wzrost produkcji tlenku azotu lub hGH (hormonu wzrostu). Dość dużym zaskoczeniem będzie dla Was fakt, iż prosta sól argininy, popularny Alfa-Ketoglutaran Argininy (A-AKG) jest nieskuteczna i mało pomocna we wzroście mięśni, co udowodniono w trzech badaniach laboratoryjnych. Jeśli testowałeś już na sobie którykolwiek produkt typu NO2 zawierający A-AKG, już wiesz, iż w większości przypadków daje słabo odczuwalne rezultaty (potwierdzone naukowo)! Nie załamuj się jednak, jesteś jednym z milionów trenujących, którzy dali się nabrać na marketingowe sztuczki. Wbij sobie do głowy: badania dowiodły, że suplementy typu NO2 z dodatkiem argininy A-AKG po prostu nie działają jak należy. Co więcej, arginina winna być konsumowana z L-cytrulliną co w efekcie skutkuje prawdziwą produkcją tlenku azotu. NO-Shotgun™ posiada wszystkie niezbędne komponenty, AEE - Etylowy Ester Argininy HCl (AEX™), który nie wymaga wstrzykiwania z uwagi na swoją biodostępność, L-cytrullinę, która zdecydowanie potęguje efekt spompowania, jest substancję niezbędną do produkcji tlenku azotu.

Teraz aby lepiej zobrazować zasadę rozbudowy włókien satelitarnych w mięśniu, czyli hiperplazję X-2 lub HX-2, rozwińmy bardziej temat działania tlenku azotu:

Im silniejsza pompa tym większe uszkodzenie włókien mięśniowych. Ból towarzyszący ekstremalnej pompie Arnold zwykł określać mianem uczucia lepszego niż sex;) Zjawisko powstające w mięśniach poddanych działaniu tlenku azotu jest zbliżone do reakcji okolic genitaliów po zażyciu Viagry. Uczucie spompowania jest tak wyraźne, że aż bolesne. Dzieje się tak, ponieważ tlenek azotu rozszerza żyły, tętnice oraz naczynia krwionośne, tworząc swoiste „wrota dla przepływu krwi". Te warunki, za sprawą tlenku azotu, prowadzą do „nakarmienia" mięśni składnikami odżywczymi oraz skutkują wręcz ponadnormalną pompą! Arnold w latach swojej świetności uwielbiał „towarzystwo"; przyjemniejszego niż sex; uczucia niewyobrażalnej pompy! Fizjolodzy twierdzą, iz NO2 powoduje dodatkowe wyniszczenie podczas „krwiożerczo-intensywnego" treningu z dużymi obciążeniami. Większa kontuzjogenność mięśni jest rezultatem podwyższonego ciśnienia („krwiożercza pompa"), gdy włókna mięśnia podczas treningu nacierają jedno na drugie z dużą siłą i intensywnością.

Jedna z teorii brzmi następująco: Gdy przez zdewastowane mięśnie przepłynie krew bogata w związki azotu oraz komponenty stymulujące syntezę białek (udowodnione naukowo!) tj. estry etylowe Aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), ester etylowy Beta-Alaniny, ester etylowy Kreatyny, wtedy następują zmiany fizjologiczne w mięśniach, ich włókna rozszczepiają się, komórki satelitarne mogą się na nowo formować, powodując rozrost mięśnia - wspomnianą wcześniej hiperplazję.

Tu właśnie mają miejsce oba mechanizmy HX-1 i HX-2, formują się nowe komórki satelitarne, mięśnie rozszczepiają się i rozrywają. Aż do teraz nagromadzenie „diabelnych" ilości HX-1 i HX-2 w mięśniach zdarzało się tylko po przyjęciu niedozwolonych środków. Oczywiście za pomocą „zmasowanej pompy" oraz łańcucha prezentowanych, bioaktywnych komponentów, komórki mięśniowe rosną jak na przysłowiowych drożdżach. Można to nazwać superprzyrostem supermięśni, a nawet tworzeniem nowej odmiany tkanki mięśniowej! Pokolenie NO-Shotgun’a będzie generacją wyznaczającą nowe standardy jakości mięśnia, bez stosowania koksu i innych karygodnych lub niedziałających „wynalazków".

Pewnie zapytacie dlaczego pomieszano kofeinę z kreatyną, skoro zawsze mówiono, że to nie ma sensu… I bardzo dobrze - już odpowiadam. CEX™ - pierwszy w historii ester etylowy kreatyny HCL nic sobie nie robi z obecności kofeiny (obie substancje nie przeszkadzają sobie nawzajem w działaniu), ze względu na swą najwyższej jakości strukturę chemiczną, stabilizowaną cząsteczką HCL. Co więcej, eksplozja energii pochodząca z omawianego produktu, pozwala trenować z wręcz zwariowaną intensywnością, potęgującą efekt pożądanego przyrostu mięśnia! Zapewniam, że po zastosowaniu NO-Shotgun™, będziesz chciał się dzielić swoją własną, pozytywna opinią z osobami podzielającymi Twoją pasję. Czy to na zawodach światowej rangi, czy też w osiedlowej kuźni talentów zwanej - siłownią.

Jeśli chcesz chodzić sflaczały i ospały, kompletnie nie zmotywowany, stojąc z formą w miejscu od dłuższego czasu, znaczy to, że nasz genialny produkt, NIE JEST DLA CIEBIE! NO-Shotgun™, to suplement, o którym do tej pory bałeś się marzyć! Jedyny pomocny w walce z genetycznymi hamulcami Twojego organizmu! Przygotuj się na przyrosty siły nawet o 30%! Upewnij się, czy nie będziesz musiał zmienić swojego studia kulturystycznego ze względu na brak odpowiednich obciążeń! To takie proste... Miarka NO-Shotgun™, a potem jeeedziesz!!! Tak to właśnie widzę, będziesz jak silnik po profesjonalnym tuningu człowieku.

Jako ciekawostkę wtrącę, iż przeprowadzono doświadczenie na szczurach, te, które dostały NO-Shotgun™ przepłynęły dystans kilkakrotnie dłuższy niż te, którym podano placebo. Nie pozwól więc, by kumpel z którym trenujesz, czy też zawodnik, z którym rywalizujesz chował ten skarb tylko dla siebie! Ekstremalna pompa, zdolność do morderczego treningu, twardość mięśni na długo po zakończeniu sesji treningowej i w końcu widzialne gołym okiem przyrosty masy mięśniowej, czyż nie o to w tym wszystkim chodzi?!

Eksperci nie szczędzili czasu pracy i nieprzespanych nocy w laboratoriach by podać wam na tacy, gotowe dzieło sztuki wśród suplementów. Ten, będący klasą sam dla siebie, klejnot nazywa się GUN... NO-Shotgun™!!!

SKŁADNIKI AKTYWNE: NO-Shotgun™
Porcja: 1 miarka (27g)
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 810g
Zawartość: w 1 porcji [27g] zaw: % DZ
Kalorie 108 k/cal
Tłuszcz Całkowity 0g 0%*
Nasycony Tłuszcz 0g 0%*
Węglowodany Całkowite 9g 3%*
Błonnik 0g 0%*
Białko 16g 32%*
Cholesterol 0g 0%*
Sód 125mg 5%*
Potas 50mg 1%*
Mieszanka BCAAEX-NV™ 5.350mg **
[Mieszanka Etyl Estrów Aminokwasów Rozgałęzionych]
L-Leucyna
Kwas L-2-Aminopentanowy
[L-nor-Walina]
L-Leucyna Etyl Ester HCL
L-Walina Etyl Ester HCL
L-Izoleucyna Etyl Ester HCL
Mieszanka Wolumizująca Mięsień
[Pompująca - Insulinomimetyczna - Glutaminowa]
10.952mg **
Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe
[MHCP 80%]
CEX™
[Kreatyna Etyl Ester HCL]
AEX™
[Arginina Etyl Ester HCL]
GEX™
[L-Glutamina Etyl Ester HCL]
Jabłczan Di-Argininy
Jabłczan Cytrulliny
BPOV
[Podwójny Pikolinian Tlenku Wanadu - insulinomimetyk]
Matrix Zwiększający / Usprawniający
[Moc, Siłę, Szybkość oraz Wytrzymałość]
KIC
[Ketoizokapronian Wapnia]
GPA
[Kwas Guanidynopropionowy]
BAEX™
[Beta-Alanina Etyl Ester HCL]
Kwas Orotowy
Glicyna
Fosforany
Magnezowy Chelat Kreatyny
[Albion Labs®]
Monohydrat Kreatyny
Matrix Energetyzujący z Redline™
229mg ** [Opatentowana Technologia Energetyzująca]

L-TEX™
[L-Tyrozyna Etyl Ester HCL]
Evoburn™
[Czysta Evodiamina]
Bezwodna Kofeina
Winpocetyna
Kwas foliowy 100%*

* dzienne zapotrzebowanie określona dla diety 2000 k/cal.

** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

Pozostałe składniki: maltodekstryna, bezwodny fosforan jednosodowy, fosforan trójsodowy, naturalne oraz sztuczne smaki, sukraloza (słodzik)

:)*

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
dziekuje z goru

:)*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21170
właśnie zacząłem dziś cykl na tym cudeńko... pompa masakra, złe sie czułem trochę bo organizm musi się przyzwyczaić do tego środka ponieważ jest bardzo zaawansowany... po 1 porcji pobudzenie max...
normalnie mnie zblokowało i czułem jak to krązy po moim ciele...mozna sie bać... zastanawiam się czy ta X-1 X-2 hyperplazia działa naprawde??? 5,35gram bcca dopbrze powinno wpływać na regeneracje... polecam gorąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59267
polecam no-xtrem od kaizena

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29627
Po co nam to wszystko skopiowałes... ??

A co do samego produktu do dobry ale mało ekonomiczny ....

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3124
dobry, warto go pić 30 minut przed rozgrzewką,a nie 5 minut przed 1 serią jak to niektórzy robią/ lepiej i dłużej działa.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Artek90 dzieki za odp
byłbym wdziewczyn jak bys mi napisał na gg jakie bedzesz miał pzrrosty po cyklu i czy siła i masa padnie po zaprzestanu spozrywana tego cudownego suplemenu

:)*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44776
dobry produkt czolowka przedtreningowych dopalaczy
obok no-xplode,shock theraphy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21170
ok napisze. wczesniej brałem słabsze środki Xpand i Horse Power i teżbyło za***iście. pompa na treningu po shotgunie jest masakra chociaz jestem po 2porcji,zle sie rozpuszcza... i co najgorsze Sraczka jest po tym niezła...ale to może temu że biorę na czczo...Po No Xplode też niezle sra... hehe
Kto mi powie czy ta historia z hiperplazją X-2 to prawda??? bardzo mnei to ciekawi.."X-2 powofuje rozszczepienie sie komurek i formowanie nowych większych" ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44776
chyba to prawda bo vpx daje milon dolarów jak ktos wynajdzie lepszy stak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
asz milon moze poszukam:)

dzieki ci ze opisujesz swoje wrazenia po shotgunie
bede wdzieczny jak co tydzine bedzesz pisał jak reguje twoj organizm na ta odzywke

:)*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z suplami czy bez po przerwie?

Następny temat

stosunek leucyny

nutloveb