SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i zacząłem !! - proszę o ocenę co o tym myślicie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi w poscie poniżej.
Słuchajcie tak jak wspomniałem mam 32 lata, paliłem jeszcze tydzień temu, piłem ok 3 piw dziennie. Aktywnie sportowo raczej nie byłem około 8 lat! Od poniedziałku zacząłem biegać wg. poniższego planu: http://bieganie.pl/index.php?cat=6&id=81&show=1
Do tego wzmacniam brzuszek stosując szóstkę weidera, no i w poniedziałki i środy trening bokserski 1,5h.
Dodam jeszcze,że stosuję dietę ułożoną przez dietetyka.
Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Przysiady to podstawa. Jak ma być stabilna sylwetka jak podstawa słaba, a uderzenie tak samo, idzie z samych nóg i skrętu bioder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a nie za dużo na początek sobie wrzuciłeś?
jak nic nie robiłeś przez 8 lat, piłes i paliłes, to możesz cierpieć bardzo na początku
i wrzuć no ta diete, bo jakoś nie mam przekonania do dietetyków (no chyba, że jest to BodyLine od nas z forum )

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
wg mnie szybko przejdzie zapał
wroć tu za pół roku np i napisz to samo i w ten sam sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Na razie cały czas w gazie! Bieganie plan 10 tygodniowy, a6w, poniedziałek, środa - trening, zapał nie przechodzi. Sam jestem w szoku zero piwa i zero fajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
kryzys nadejdzie na pewno... wtedy będziesz musiał stoczyć prawdziwą walkę z samym sobą. jeżeli nie trenowałeś wcześniej, to nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to będzie trudne. ale powodzenia.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Po co zaraz kogoś zniechęcać. Ktoś jest pełen motywacji to niech trenuje póki ją ma. Szacun dla ciebie że w ogóle podjąłeś działanie w tym kierunki. Większość zostaje przy tych 3 piwach dziennie i jedyne co zmienia się w ich życiu to dawka i rodzaj trunków. Powodzenia

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
niektorzy nic nie cwicza i lepiej gospodaruja czas . jak np premier Włoch Silvio Berlusconii - pełna klasa i szyk , sporo $ , właściciel Interu Mediolan , można długo wymieniać ... zawsze swietnie ubrany , założe się że nie ćwiczył boksu i nie zrobi 20 pompek ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Już nie mówiąc o Bunga Bunga

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
ano )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No ale kondycje to na pewno ma niezłą, na takim bunga-bunga to konieczność

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie mam jeden problem poważny w sumie bo we wszystkim mi przeszkadza. Przy uderzaniu w worek prawą ręką kłuje mnie w górnej części brzucha po prawej stronie. Dziś gdy biegałem 30 minut było to samo. Dobrze myślę, że to kolka?. Jak temu zaradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam w wieku 32 lat!

Następny temat

KRAKÓW - MUAY BORAN - SEMINARIA

WHEY premium