SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

No Explode vs Nitrobollon 2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 647
prosze o wyrażenie swojego zdania na temat co lepiej brać nitrobollon2 czy no explode

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3741 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29543
NO Xplode lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 647
to stawic na no Explod?
a zapomniałem dodac celem jest masa to no explode?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10576
Jako przedtreningówka lepszy NO Xplode. Robiłem cykl na nitro i bardzo dobrze wyszedł ;) Polecam oba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no xplode zapewni lepsze efekty?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pompek:) ale to co wybrac:) na ten cykl xplode czy nitro? chodzi tez o tak zwiekszenie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10576
ile miałeś za sobą cykli kreatynowych ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2 :) a czemU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja bym brał No Xplode + mono ;) Wyjdzie ładny cykl jak będziesz trzymał michy.
Teraz jestem na Hp+mono i przyznam że rezulaty świetne są, w sile jak i w masie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a ile mono stoi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino i białko

Następny temat

Odżywki, suplementy w MMA