SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No2.. Jak to jest?---> Zielony.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Witam, mam do was pytanie co do różnych produktów No2. Jak to jest, ponieważ tak przeglądam i przeglądam te suplementy i co chwile jakas pompa i podpis"do 6-8kg/mies."
I jak to jest czy po skończeniu brania takiego produktu zostaje coś tej masy, czy pompa jak to pompa chwile jest a potem ani sladu(czy np. po miesiącu brania MEGA HARDCORE AAKG lub Nitric Oxide Aminostar to wszytsko zniknie to co bylo czy coś tam zostanie) Sory za takie pytanie ale jeszzce nigdy niebrałem takiego czegoś więc niewiem do końca na czym to polega. A myślałem nad kupnem za jakiś czas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
na masę jest dieta - więc te 6/8 kg to bajka

co do pompy - wraz z buzerami no, pompa także się skończy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Aha. czyli tak jak myslalem. Hehe czyli pompe sobie będę mógł kupić jak będę chciał poswirowac. A mi niechodzi o to żeby na tym mase robic. Waidomo że na mase to dieta. Ale wielkie dzieki za odpowiedź, już będe wiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Troche o No2 jest tu:

https://www.sfd.pl/NO_BOOSTERS_by_Marian_:]-t266245.html


Oplaca sie kupic. Ale to nie jest suplement dla poczatkujacego. Nie daj sie zmanipulowac reklamom. Gdy cwiczysz juz troche, oprocz silki pojawiaja sie inne sprawa (praca, rodzina), miesnie sa na tyle wycwiczone, ze ciezko do nich dotrzec potrzebujesz silniejszego bodzca. Wtedy kupujesz dopalacz No2 i dodatkowy zastrzyk energi daje Ci prawdziwego kopa.

Ale jak zaczynasz przygode z silownia to pierwsze 6 miesiecy (okolo) cwicz bez odzywek, dopracowujac technike i diete. Potem przyjdzie kolej na kreatyne. Ze dwa cykle. A potem mozna myslec o stakach badz azocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
niektórych z tego zestawienia nie ma nawet już na rynku...heh

imo mono to podstawa, a nie "pierwsze 2 cykle", aktualnie jem je po cyklu na mocnych stakach i czuje je tak samo dobrze jak zawsze

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-10-25 21:58:30

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To taka podstawowa wskazowka dla poczatkujacego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
ok. dzieki wszytskim. a co do kreatyny to sam niewiem. juz dwa razy się nad nią zastanawialem. i za każdym razem coś nowego się dowiadywałem. Mam znajomego który po kreatynie przestał rosnąć, owłosienie jest jak u małpy(wszedzie na szyji, na dłoniach,) a żre jak koń. Mam też innego który dzięki kreatynie nabwaił się choroby serca. i Już od dwóch lat się leczy. A mam też innego co zjadł kreatynę i nic mu niejest. Więc ja niewim co o niej sądzić ale puki co to pozostanę przy tych bardziej dietowych:gainery, antykataboliki-glutamina, itp. Dzieki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To jedli chyba kreatyne z czernobyla....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kreatyna nie dziala na serce bezposrednio czy posrednio na poziomie stwarzajacym jego choroby, bajki ci wciskali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Chyba, że komuś kreatyna się pomyliła z metanabolem Ach ta zbieżność nazw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MoJa NoWa RoZpIsKa Do OcEnY!!!!

Następny temat

trening na mase do oceny

WHEY premium