SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niunius100/dziennik/redukcja/powrót formy sprzed 2 ciąż

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oczywiscie, po ciazy pierw wszytsko wewnatrz co zostalo powiekszone, a to nie tylko macica, musi wrocic do normy, a cudow nie nalezy oczekiwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
No nie tylko macica,ale głownie ona bo tam siedziało nasze bobo

Zmieniony przez - niunius100 w dniu 2010-08-27 21:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Słuchajcie mam jeden problem.
Próbuje pić 2 l wody dziennie.Kiedyś nie piłam nic poza jedną kawą,nie czułam pragnienia to i nie piłam.
Każdy trąbi o piciu wody,więc piję ją.Ale mam wrażenie,że mało chodzę do toalety w porównaniu z tym,co piję.
To znaczy mało sikam po wypiciu 1.5 l wody.Dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pij pokrzywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Ok,dzięki.

A jak wstawić avatar w profilu?Edytowałam swój profil,ale zdjęcie wkleiło mi się pod opisem,jak to zmienić?
Dzięki z góry za pomoc.

Aha,odnośnie interwałów.Robiłam je na bieżni i przyznam,że jakoś łatwo mi to szło.Nie wiem czemu.Robiłam je przez 15 min-30 sek na 13 km i 60 sek na 7 km.Może powinnam zmniejszyć czas na 7 km?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
No ja czasem mam wrażenie, że jak coś zjem to mnie rozsadzi...ostatni tydzień - MASAKRA! Pas może i niewygodny ale pomyśl, że to tylko na jakiś czas A co do siusiania to ja też piłam pokrzywę (przed ciążą) i zielona herbata też na mnie działa moczopędnie. I pamiętaj o tym żeby woda była mineralna (najważniejsza jest zawartość wapnia i magnezu) - osoby ćwiczące powinny raczej unikać wody źródlanej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
witajcie

Wróciłam z urlopu.Diety nie trzymałam,ale też się nie objadałam.Minął miesiąc,moja waga stoi w miejscu.Myślę,że to i tak sukces w moim przypadku.

No cóż zaczynam od początku.Wymiary te same.

Liczę na Wasze wsparcie i komentarze.Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć

1.Powiedzcie,podpowiedzcie mi jak nadać słoność potrawom nie używając soli?
2.Aha-jakie przyprawy są dozwolone?
3.Czy jajecznicę smażyć można na oliwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. mozna uzywac trochem, jak nie uzywasz po prostu dobrze przyprawiaj czym chceswz z przypraw naturalnych i w ilosciach jakich chcesz, przyzwyczaic sie po prostu trzeba.
3. wlasciwie mozna niczego nie uzywac do smazenia jajecznicy , starczy patelnia z teflonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Dzięki,będę próbować z ziołami.

Dziś po miesiącu przerwy byłam na siłowni.Byłam pozytywnie zaskoczona,kondycja nie spadła mi bardzo.Przebiegłam na bieżni bez przerwy 30 min

Jeszcze taka zagadka dla mnie-dlaczego tak bardzo różni się bieganie w terenie po płaskiej nawierzchni od biegania na bieżni?Dlaczego na bieżni jest łatwiej?Chodzi o świeże powietrze?Oświećcie mnie proszę

Zmieniony przez - niunius100 w dniu 2010-09-27 22:14:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 dniowy split do oceny

Następny temat

Trening dla amatora

WHEY premium