SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II + monohydrate

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 391
Witam! mam takie pytanie czy branie nitro II i mono w wieku 16 lat i stażu 1,3 miechy to nie za wcześnie czy idealnie? Już kiedyś miałem cykl na cm3 i to był mój jedyny.Proszę o pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25794
Watpie czy te mono i nitro cos w tobie zmienia.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 957 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26490
jakub 1111 , poczekaj pol roku jeszcze zanim sięgniesz po jakakolwiek odzywke , w tym czasie bez odzywek osiagniesz bardzo zadowalajace efekty , dobrze sie odzywjaj , odpoczywaj i trenuj to wystarczy pozdrawiam

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 391
A to niby dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2731
Curzon pisze całą prawde, poczekaj jeszcze z pół roku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2731
Gdyż jeszcze bez odżywek będzie Ci wszystko za***iście szło więc po co Ci nitro i kreatyna? Dieta + trening i bez odżywek narazie dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jakieś Cm3 i białko moge?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jezu...co to Cm3? Białko jak masz braki w diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No widzę 88kg na klate ale chciałbym widzieć fest efekty na sylwetce.Mam porównanie jakie było przed ćwiczeniem a teraz ale chce żeby było jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakubie.. na efekty czeka się miesiącami a nawet czasami latami a Ty chcesz odrazu 120kg na klate? poczekaj z tymi suplami, weź się za dobrą diete i trening. Masz diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo też raz pisałem jakie suple mam wziąć to ktoś mi napisał właśnie że nitro i mono na drugi cykl, wiec nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy PM,AM

Następny temat

Jaki gainer na nabranie masy???

WPC zestaw