SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II + Jabłczan cm3 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
Witam :)
Od jakiegoś czasu łykam jabłczan cm3 i na efekty nie narzekam lecz chciałbym połaczyć z czymś tę kreate...
No i ciekawą opcją bylo by połączenie jabłczanu cm3 z NitroBolonem II... Można bezpiecznie łączyć ?

Czekam na odpowiedzi... rozumiem że temat mógł być poruszany ale jestem nowy i zależy mi na szybkiej odpowiedzi :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
to łykaj dalej... i jak skończysz to kolejny cykl na nitro... oczywiście nie zaraz po cm3 tylko po przerwie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
To czyli jak zakończe ten cykl to śmiało potem moge jechać cm3 + nitro ? Pierwszy raz będe łączyć więc wole się upewnić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no tylko zrób przerwe... jakies 2 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
Ok ;) Dzięki za fachową porade ;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
A więc mam teraz pewien dylemat...

cm3 + nitrobolon II czy sam no-explode...

Co da mi stałe i szybkie efekty ?
Czytałem że po no-explode można dostrzec bezsennośc i brak koncentracji a mięśnie puchną tylko na treningach...

Czekam na Wasze opinie na ten temat...
Możecie również zaproponować odżywki do 100zł po których będę mieć stałe i szybkie efekty...

Pozdraiwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Nie ma szybkich i stałych efektów niczego i po niczym. Zgłoś się do pana boga [email protected]

NO-XPLODE ma mało kreatny, to bardziej booster przedtreningowy. Jeśli już to w kombinacji z mono, nie solo.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-20 22:49:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
no to napisze inaczej... wiem że jabłczan w porównaniu do mono daje stałe efekty... i moje pytanie to czy no-explode daje tak samo jak cm3 stałe efekty ? Czy po zakończeniu cyklu miesnie powoli maleją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
wiem że jabłczan w porównaniu do mono daje stałe efekt

Bredzisz i rozpowszechniasz mity - w podpisie masz art. na ten temat - miłej lektury.

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK STAŁE EFEKTY. Musisz ciągle trenować, jeść, wbijać itd.

Zawodnik o wadze 120 kg na bezludnej wyspie straci wagę w ciągu krótkiego czasu.

A jak chodzi o rzekome spadki po mono/innej formie - to wynikają z beznadziejnego treningu, braku diety itd. Forma kreatyny nie ma tu nic do rzeczy.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-20 23:01:52
2

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i jej różne formy - pytanie

Następny temat

brak sił w SW

Wiecej