SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II, dla mnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
mam skłonności do tycia, i wydaje mi się że też do łapania masy bo wręcz czuję że rosne, dziennie staram się minimum zjeść ok. 100 g białka, ograniczam się w węglowodanach bo strasznie skacze mi waga, wale je jedynie na śniadanie i przed treningiem (najczesciej jakies salatki kurczak itp. etc.) Ktos napisal ze mono takie same efekty daje mowilem Ci koles ze niechce sobie wygladu zniszczyc przez czas nawodnienia bo lapie mnie wtedy nerwica. Dlatego decyduje się na tą forme kreatyny - 2x500g, mam kase na ten cykl wsumie.. mam jeszcze do was pytanie, czy przy Nitro II tak samo chce się co chwile szczać jak na mono? Bo na hydrancie było tragicznie co przerwe w szkole do kibla biegałem.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
nie wiem jak pijesz ale powinno sie czesto i malymi lyczkami . to teoretycznie troche zmniejsza czestotliwosc oddawania moczu.
ale ogolnie na czeste sikanie podczas cyklu nic nie poradzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
100g bialka na dzien to troche mało..chyba ze wazysz 50 kg

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mm90 -zwiększ ilość białka bo to może być jedną z przyczyn że szybko tylesz, przynajmniej 2g. na kg. masy ciała- jak masz takie sensacje po mono to radziłbym przejść nawet od razu do form estryfikowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
"estryfikowanych"?

mozesz mi wytlumaczyc co daje mi takie tycie? dlaczego przy "małym" białku szybciej się tyje?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
po estrze nie zaleje cię wodą

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Po mono też Cie nie zaleje wodą

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
hm no wiem ze mnie nie zaleje ale przez czas cyklu bede wygladal jak kulka, kurde powiedzcie mi czy na ~175cm 75 kg 83 w pasie to czy ja tłusty jestem? biceps 35 [bez pompy] klatka ~100

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
te liczby nic nam nie mówią
wrzuć fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mm90 - spróbuje w prosty sposób i w kilku słowach ci to przybliżyć...
w przypadku gdy białka jest za mało w diecie to organizm niszczy własne mięśnie i ważne enzymy które przyczyniają się do utrzymywania stanu anabolizmu/dodatniego bilansu, który pozwala rosnąć mięśniom/, a białko ogólnie jak i im wiecej mięśni to zwiększony metabolizm.
węglowodany są w takich warunkach coraz mniej wykorzystywane na doraźne cele energetyczne a przeznaczeniem ich jest budowa coraz to większej tkanki tłuszczowej, to z kolei prowadzi do coraz gorszych proporcji w stosunku do potrzebujących mało energi tłuszców w stosunku do bardziej wymagających w tym względzie mięśni... i tak błędne koło sie zamyka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na zwiększenie wytrzymałości.

Następny temat

Hmb + Fenuplast ?

WHEY premium