SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II, czy jest cos lepszego od niego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Carbon chyba troche przesadziłeś. A jeśli chodzi o to porównanie do sterydów to ostatnio ktoś o tym temat założył
Jak już pisałem w/w wymienionym temacie ten mit pewnie powstał przez taksty marketingowe, które Trec zamieścił w swoich książeczkach reklamowych cyt. "Nitrobolon powoduje przekroczenie granic treningowych i potreningowych, jakie mogłeś uzyskać stosując jedynie sterydy anaboliczne"

Osobiście łączyłem Nitro II z Cp i efekty były dobre, ale to samo osiągnąłbym biorąc mono. Może nie byłoby takiej pompy, ale wzrost masy, siły byłby porównywalny, żeby nie powiedzieć taki sam. Ja wyciągam z tego jeden wniosek nie będe wydawał cięzko zaoszczędzonych pieniędzy na stacki, ponieważ równie dobrze działą stare dobre mono. Ogólnie produkt nie jest zły, ale z całą pewnością są lepsze, np. Hp, XP czy Strom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ja z kolei apropos nitrobolon I slyszalem bardzo duzo opini o rzekomej za***istosci tego produktu.
nitro 2 etz dobre, ale dosyc drogo wychdozi, lepiej CP.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
na każdego działa co innego zjadłęm kilka stacków a mój ostatni cykl składał się z mono i jabłka - i chyba był to najlepszy cykl jaki w zyciu zrobiłem. o wiele lepszy niż zrobiłem na hp.

a co do was to dziwie się wam że wogule odpowiadacie na tak głupie posty (zresztą ja też to zrobiłem), przecierz autor tematu nie ma zielonego pojęcia o suplach diecie i pewnie treningu.

zbliza się lato sezonowców bedzie coraz więcej, zakładaja non stop nowe z dupy wzięte tematy, i zamiast ich banowac to im których i tak nie wykorzystają.

wystarczy spojrzeć na wypowiedzi nellego, a z czym mam łączyć ten nitrobolon z białkiem czy z monohydratem, i to o jakimś ruskim trenowaniu bica. a połącz se ze smalcem, będziesz miał mase jak chooj.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Sezonowcem napewno nie jestem, mam zamiar cwiczyc na silowni tyle czasu ile bede mogl. Na wakacje i tak sobie nie zdaze wyrzezbic sylwetki poniewaz jestem zbyt chudy. A co do mojej wiedzy nt. treningu, suplemencji i diety to:
to prawda nie znam sie na tym za***iscie, ale mniej wiecej wiem o co chodzi. Nie trzymam sie scislej diety, ale mniej wiecej chce ja utrzymywac zeby dostarczyc odpowiednia ilosc BTW. Np. jjem piersi z kurczaka, ryz, jajka, makarony w duzych ilosciach. Co do ruskiego cwiczenia na biceps jesli nie wiesz to moge ci wytlumaczyc.
Gryf łamany. Bierzemy w dwie lapy i cwiczymy:
Od poczatku do połowy, od poczatku do konca, od połowy do konca. I w ten sposob otrzymujemy pelne powtorzenie. Miesnie sie bardzo dobrze pompuja na tym. I jescze zadalem pytanie z czym laczyc Nitro, widzisz znalazlem wczoraj takie cos:
http://www.forumsportowe.pl/viewtopic.php?t=871 pomyslalem ze jesli sie tak laczy kreatyny rozne to sie lepsze efekty uzyskuje, co w o tym myslicie?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
"Nitrobolon II, czy jest cos lepszego od niego?"

Oczywiście ,że tak.
Jednakże w tej kategori cenowej - niebardzo
,chyba tylko CellPump z nim może rywalizować.


Co do Nitorbolona I - jest za***isty podczas wycinki/rzeźbienia
,w dawkach 2x większych ,rzekłbym nawet 3x krotnie.
1

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

kreatyna

WHEY premium