SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon 2 czy Masscacra

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Które jest lepsze??
Bo to i to mają te same zastosowanie??
I na pełen cykl bym potrzebował 2 puszki nitrobolu 2
a na Massacra wystarczy 1 puszka na cykl??
Bo nie wiem czy pierw nie kupić Massacre aaaa potem gdy będę miał więcej środków do stracenia wydać na Nitrobolon i do tego i tego też miałbym zamiar kupić jakieś aminokwasy...
Czy może proponowali byście wziąść coś całkiem innego...
Na rzeźbę i napompowanie... Hmmmm pytam się bo mam dylemacik :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
proponeuje zadne albo 2puchy masacry albo 2 puchy nitro:D jedna to za malutko lepiej kup 2 opakowania cell pumpa:D

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Więc, nikt Ci nie powie co będzie dla Ciebie lepsze. NA cykl też potrzebujesz 2 puch Massacry. Aby stwierdzić co będzie dla Ciebie lepsze proponuję Ci wziąć jedną puchę Massacry i jedną puchę Nitrobolonu


Ps. Czyżby SSman? <sezonowiec>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
massacra w zalecanym dawkowaniu starcza na ~2tyg
ja wybralbym massacre z takiego porownania(bralem oba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
aaaaa już myślałem,że będzie tak pięknie,że zaoszczedzem troche kasy a tu lipa :( a jak bym bral np Thermo Speeda rano i przed silownia i do tego wzialbym puszke Nitrobolu 2 mozna by bylo zmieszac to oby dwa i do tego aminokwaski czyli powiadacie ze po jednej puszcze bylo by za malo ?? kurcze to do pracy musze isc jak najszybciej haha :D i zarabiac na to lol2 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Zależy co chcesz osiągnąć tym TSE.
NIE łudź się że TSE zapewni spalanie tłuszczu a kreatyna budowę czystej masy...

Jaki masz staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27290
Na redukcje to massacra nie bardzo troche sporo tam wegli...
Ja osobiscie poleciłbym Xpand'a towar pewny i sprawdzony do tego TCM albo crEster... BCAA i to twoje TSE i jazda tylko ze na redukcje juz zapóźno... ale w sumie nie wiem ile masz do zredukowania...


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
No tak zapytałem bo mam jeszcze troche Thermo Speeda :p
A no nie chce by mi duzo na mase poszło bo tak pewnie pójdzie przez Nitrobola lub Mascacra bo masa to nie problem wrecz przeciwnie z checia jakies 5-10 kg jeszcze bym sie pozbył... Ale wlasnie mam jeszcze jakies 120 kap thermo Speeda i nie wiem czy moglym to zmieszac... Bo chciałbym tylko zrobić lepsza rzeźbę i siłe i aby tak były napompowanie mięśnie bo wiecie wakacje sie zblizaja tyle imprezek sie szykuje :D oczywiscie na coca coli bo alkoholu prawie wcale nie ruszam :D bo nie ma sensu cwiczyc i pic ;]...
A na silke juz prawie rok chodzę czy jeszcze przeboleć i nie brac Nitrobola ?? Hmmmm myśli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27290
Aby zdobyc 5-10kg dobrej masy to trzeba pozadny cykl na mase zrobic a nie na rzeźbe.Jak chcesz sie troche "z pompowac" na wakacje to moim skromnym zdaniem nic nie osiagniesz,wiec daruj sobie suple odłuz kase na zime pożadnie sie zmasuj i pogadamy w marcu przyszłego roku.Bo teraz jak chcesz złapac pompe to tylko omka:)
A jak chcesz zlapac troche konkretnego mieska to deca i winko choc i na to juz zapoźno!! Ale po co sie koksowac ... aby zostac sezonowcem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Oki doki :D to jednak przebolejem to chyba :d i odłożę kasę...
To ja wrócę w marcu następnego roku haha :D żartuję ;D to chyba jak narazie odpuszczę sobie tego Nitrobola ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27290
Dobrze zrobisz.
Wakacje panienki imprezki drinki bedziesz mial co wspominac.Pozatym Latem ciezko sie cwiczy.Inny "klimat" jest;) Nie pojedziesz z kumplami nad jezioro na weekend bo nie pójdziesz na silke ze diety nie bedziesz trzymał... Nie jestes zawodowcem przeciez...To ma sprawiac przyjemnosc...
Mam nadzieje ze pomoglem odrobine swoimi filozofiami:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Tak raczej pomogłeś :D ale to tak muszę coś sobie wziąść by nie pić alkoholu ehhe :p bo jak sie przestanie brac to zacznie sie pic lol2 :D to moze jakies spalacz tluszczu jeszcze se strzelic hmmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobieranie supli

Następny temat

Pytanie dotyczące kreatyny

Wiecej