SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro 2, a sztuki walki???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
Witam
Mam do was male pytanko. Wiem,ze bylo tego wiele,ale nie moge tego znalesc, wiec wszystkich przepraszam za rozpoczynanie znow dupnego posta. Wiec przejdzmy do rzeczy. Chodzi mi czy trenujac BJJ,MMA i BOX nie przeszkadzalaby mi ta pompa po Nitro 2? Moj wiek : 17 lat, Staz: ok. roku: Waga 81 kg( przytylem ok.9 kg czystem masy miesniowej po Mono + dextro i bialko. jestem bardzo zadowolony z rezultatow) wzrost 180 cm.
Prosze o odpowiedzi. DZIEKUJE !

Zmieniony przez - damian_WDZ w dniu 2007-01-26 07:08:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
ale przy kreatynie idzie tez masa prawda a ja tego nie chce, a tak w ogóle czy kreatyna jest dobra ?? słyszałem że w sportach o różnej intensywności można pozrywać mięśnie ponieważ nawadnia mięśnie kreatyna oczywiście jeśli mówisz o mono, no bo wiem że jabłczan można brać ale to daje też mase a ja tego nie chce, czytałem że kolesie biorąc nitrobolon 2 do sztuk walki przybrali na wadze około 4 kg a ja bym wolał jeszcze zrucić troche wagi i mieć sile i wytrzymalosc niz nabrać tej masy.

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Ja nie widzę problemów.

Ale poczekam jeszcze na ekspertów.

Przy takiej intensywności treningów przydałoby się jeszcze carbo i gainer
Imo duzo ci przybyło czystej masy. Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
moim zdaniem moze to przeszkodzic. W czasie jazdy na rowerze i bieganiu napewno przeszkadza. Nie jestem pewien co do Twojego przypadku. Ale ja bym nie bral. Wkoncu machasz troche rekoma i pewnie odrazu zpuchna i to moze przeszkadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Jeśli brał już mono to na pewno spuchł i jeśli jest zadowolony to spoko.

Generalnie ja sie pomyliłem bo dziwny trafem myślałem o NO a nie o Nitro 2.

Jeśli byłeś zadowolony z mono i wiesz jakie efekty ze sobą niesie to cykl bym powtórzył jeszcze raz.

Ewentualnie KA+ mono / CP + mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
dziekuje za odpowiedzi :) Co to jest KA?
hmm mysle nad tym CP + mono albo tamto KA + mono. Hmmm, Sam niewiem.
Co polecacie? z nitro zrezygnowalem juz :) wole nie ryzykowac, bo chce jeszcze Submission wrestling dolozyc do treningow,a na MMA duzo jest machania rekoma to bedzie jednak przeszkadzac chodz jezeli juz po mono spuchlem. ehh niewiem. podpowiedzcie ;)
AAA i teraz na silownie bede mogl chodzic tylko 2 razy w tygodniu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
2 x Kre-alkalyn (KA) albo 2x CP.

Sam mówisz że już spuchłeś po mono więc dezycja należy do ciebie.

Przy w/w suplach i oczywiście porzadnej diecie troche siły i masy powinno podskoczyć.

Rób jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
uloz dobra diete, jak masz hajs aminokwasy i carbo sie przyda, mozesz walnac ka+mono, ale uwazaj na tluszcz, zbilansowana dieta przy SW jest najwazniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
sam juz niewiem.
pomysle;) narazie odczekam miecha i dokupie cos. pewnie CP lub KA. ale dzikuej za rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
kup jabłczan lub ester
carbo jak najbardziej
witaminy, omega 3
reszt awedług braklow w diecei jesli wogole jest jaka kolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
a niby dlaczego nie może brać nitro 2 ? ? ? ludziska jak tak czytam sobie to mnie ch** strzela... "za bardzo ręce mu spuchną " - , , powiem tak sam ćwicze BJJ i mi to bardzo pomaga , kumpe też wcinają stacki kreatynowe i są tylko zadowoleni. KA - po co to komu ?? to już lepiej weź mono taniej Cie wyjdzie, bo to jest to jest to samo.
radzicie CP - a kolega chciał kupić nitro które jest zdecydowanie lepsze,,,
boszzzzz ja nie wiem , jak już sie wypowiadacie to z sensem , czasem treba zareagować bo nie można już tego czytać

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
realek to polecasz nitro2? napewno? z czym to polcas wziasc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i jej wpływy...

Następny temat

Cykl

Wiecej