SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro + Xpand ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Witam chciałbym się was spytać o radę. Na jesień się zapisuję na siłkę i chciałbym jakieś odzywki kupić. Zastanawiałem się nad DYMATIZE X-Pand Recovery 925g + Nitrobolon II Powder 700gr. I mam jeszcze jedno pytanko, lepiej wziąć Nitro II czy Nitro ENERGIZER 1100g ?? A może zamiast Xpand'a coś innego wziąć ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 72

Wzrost: 180

Cel treningowy: masa + siła

Staż treningowy na słowni: 8 miesięcy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full opcja

Dieta: jakaś jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
a tak na serio to jesli jest to Twoj 1 cykl to proponuje mono..

Nitrobolon za mocny, lepiej go uzyc jak juz słabsze nie beda dawać kopa.

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-07-16 21:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
możesz wziąść mono, możesz także ten zestaw co napisałeś. jak już chcesz brać stack to zrób sobie połączenie pojedynczej formy kreatyny ze stackiem. np. mono + NE i stack traktuj jako dopalacz przedtreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
napisales ze dieta lipa masz niedowage a za takie zabawki sie bierzesz

lepiej bys wyszedl jakbys ta kase przeznaczyl na ulepszenie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
popraw diete

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html


a pozniej sie bierz za suple, ona jest wazniejsza!

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nic nie brać

nie masz wiatru w żaglach, nigdzie nie popłyniesz.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
micha kolego micha

j/miętki powiedział.

Pozdr

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Aha... wielkie dzięki za rady :)
Mam jeszcze jedno pytanko, co lepsze Nitro II czy Nitro Energizer ?
Omg zapomniałem ze w lutym krete brałem xDDD

Zmieniony przez - Zania98 w dniu 2008-07-17 17:51:39

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
hmm..g****.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Podobno Nitro E ładnie kopie czyli wydaje mi się ze to byłaby lepsza propozycja, a do tego możesz dodać Xpanda, storma, HP ablbo zwykłe mono/jabuszko a będzie dobrze (szczególnie jak to pierwszy cykl)

Ale równie dobrą propozycją (a nawet lepszą) byłoby kupienie mono albo jabłczanu i do tego jakiegoś boostera przedtreningowego. Taniej wyjdzie niż cykl na 2 puchach stacków a napewno zadowolony będziesz...

Jak na początek z suplami to widze że masz troche $$$ na nie, efekt końcowy pewnie będzie bardzo podobno niezalerznie co kupisz. Twoje pieniądze twoja sprawa

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-07-17 21:07:34

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jak nie jestem nigdy zwolennikiem uproszczeń tak teraz zgadzam sie z Miętkim, nie wiem bowiem po co początkującym, ktorzy nawet nie potrafia dobrze napinac mięśni suplementy dające mega pompę, każdy pyta o pompę, pompę itd... po co to komu jesli mięśnie są dopiero w zarodku,

a później napisze ktoś, że obwód ramienia wzrasta mu podczas treningu o 3-4 cm podczas gdy w porywach- bez tej mega pompy- to ledwie 30-kilka cm,
myslę, że to nonsens, trzeba najpierw wyczuć technikę tak aby mięśnie świadomie się mogły napinac w wystarczający sposob- a do tego niestety potrzeba aby tych mięśni troszku było- najlepszym przykladem jest m. najszerszy grzbietu, jesli ktoś go potrafi odpowiednio napiąć, napompować podczas ćw. to juz można powiedzieć, ze cos z tego posiadł...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB Olimp czy CM3

Następny temat

Coś na stawy (dla mnie i dla mamy) :)

WHEY premium