SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon&Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Mam dosc nietypowe pytanie, pewnie wielu innych zainteresuje rowniez, a mianowicie to jest lepsze na "pierwszy raz" nitro czy kretka??
Co przyniesie lepsze efekty itd
A może oba naraz ??

PS: która kretka najlepsza ?? (mono,jablczan itd)

ca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
mono pierwsze trzy - cztery cykle jesli cie nadal kopie a nastepnie jablczan , pozniej ester i na koncu stack typu Xpand .... ja np w chwili obecnej jestem po 3 cyklu monowodzianem i poki co po jablczana siegac nie bede zostawie se na pozniej :)

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a ja jestem zdania żeby brać najlepszy towar na jaki cię stać

życia by nam nie starczyło na stestowanie większości supli gdybyśmy mieli iść takimi wytycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
mono->jabłczan->stacki typu xp i co mają więcej wymyślic?? chyba nowe stacki typy xp jednynie, więc na początek mono, bo co jak xopandy przestaną dziłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moim zdaniem mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Ludzie przecież nie ma takiego czegoś że organizm przyzwyczaja się do danego rodzaju kreatyny i przestaje już działać na niego [to nie ścierwo]...

Poprostu jesteś coraz większy i silniejszy dlatego mimo takiego samego działania przyrosty są mniejsze/zerowe... To tak samo jak z białkiem... Jak ważysz 50 kg to 100 g białka robi swoje ale jak już ważysz 100 kg to taka ilość białka zdziała o wiele mniej...

Zaczynaj od najlepszego na co cie stać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dokładnie Kazam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
Ludzie przecież nie ma takiego czegoś że organizm przyzwyczaja się do danego rodzaju kreatyny i przestaje już działać na niego [to nie ścierwo]...

co ty chrzanisz?? to czemu mono po kilku cyklach nie działa??

działanie=efekt .

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2005-04-25 20:08:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Proponuje troche się pouczyć a później dyskutować... Napisałem specjalnie przykład z białkiem ale chyba zbyt skomplikowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
tylko że białko to nie suplement

to co napisałeś to prawda, bo org. ludzi do chleba czy mięsa się nigdy nie 'przyzwyczai' monohydrantu jest za mało w pożywieniu i dla org porządny bodziec i może się do niego 'przyzwyczaić'
a jak wiesz csuplement to nie odżywka, eot bo i tak się nie dogadamy.

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2005-04-26 09:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Czyli na początek brać najlepszy środek czyli.. ??
Xpand? co do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM MEGA CAPS OLIMP

Następny temat

Zapobieganie przed rozpadem białka.

Wiecej